Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Ozolnieku novada pašvaldība aicina darbā Izglītības, kultūras un sporta daļas Izglītības nodaļas vadītāju uz noteiktu laiku

  A- A A+ Drukāt lapu

Prasības pretendentiem /-ēm:
• Augstākā - akadēmiskā vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība, kas atbilst Izglītības likuma 18.panta pirmajā daļā noteiktajām prasībām;
• Vēlama 3 gadu pedagoģiskā darba pieredze, izglītības vadības darbā;
• Valsts valodas zināšanas augstākajā līmenī atbilstoši Valsts valodas likuma prasībām un vismaz vienas Eiropas Savienības oficiālās valodas zināšanas profesionālajai darbībai nepieciešamajā apjomā (sazināties, kā arī izmantot dokumentus un literatūru darba pienākumu izpildei);
• Teicamas datora prasmes (MS Office);
• Zināšanas par izglītības iestādi reglamentējošiem normatīvajiem aktiem;
• Vadības prasmes, spējas motivēt un strādāt komandā.

Galvenie darba pienākumi:
• Organizēt vispārējās (t.sk. pirmsskolas), profesionālās ievirzes, mūžizglītības, karjeras izglītības un tālākizglītības pieejamību visā novadā;
• Piedalīties normatīvo aktu un citu dokumentu izstrādē, atbilstoši Izglītības nodaļas kompetencei;
• Koordinēt un nodrošināt valsts pārbaudes darbu, tai skaitā centralizēto eksāmenu norisi;
• Piedalīties ar izglītību saistītu projektu izstrādē un īstenošanā;
• Atbildēt par izdoto pašvaldības saistošo noteikumu un lēmumu izpildi;
• Saskaņot pedagoģisko darbinieku tarifikācijas, apstiprināt tās Valsts Izglītības Informācijas sistēmā;
• Sadarbojoties ar citām institūcijām, organizēt un koordinēt mācību priekšmetu olimpiādes, konkursus un citus pasākumus;
• Analizēt un uzraudzīt pašvaldības izglītības iestāžu darbību, izglītības procesa kvalitāti, izstrādāt priekšlikumus izglītības iestāžu darba uzlabošanai, nodrošināt normatīvo aktu ievērošanu.

Mēs piedāvājam:
• Amatalgu 1400.00 EUR mēnesī (pirms nodokļu nomaksas), prof. klasif. kods 1345 21;
• Darbu profesionālu kolēģu kolektīvā;
• Stabilu atalgojumu un sociālās garantijas;
• Veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika izturēšanas).

Dzīves aprakstu (CV) un motivācijas vēstuli, kā arī izglītību apliecinošo dokumentu kopijas iesniegt Ozolnieku novada domē, 2. stāva 19. kabinetā (Stadiona ielā 10, Ozolniekos) vai sūtīt uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ar norādi "Izglītības nodaļas vadītājs" līdz 2019. gada 10.martam Uzziņas pa tālruni: 29998480. Reģistrācija Nr. 90001623310.

Piesakoties vakantajam amatam, informējam, ka Jūsu dati tiks izmantoti tikai atlases vajadzībām. Sazināsimies ar kandidātiem, kuri būs iekļauti atlases otrajā kārtā. Vakancei atbilstošākie pretendenti tiks uzaicināti uz darba interviju.

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

augusts, 2019
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
25
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs