Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Emburgas jauniešiem

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Emburgas jauniešu centrs

Adrese:
"Vīgriezes",
Emburga, Salgales pagasts,
Ozolnieku novads, LV-3045

Jaunatnes darbinieks: Justīne Vaivode

e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

Darba laiks:

Ceturtdienās 12.00 - 20.00
Piektdienās   12.00 - 20.00

 

Ozolnieku novada jaunieši tiekas ar Ghetto Games organizatoru Raimondu Elbakjanu
19. oktobrī Ozolnieku novada jaunieši Salgales pamatskolas sporta zālē tikās ar Ghetto Games organizatoru Raimondu Elbakjanu. Pirmajā daļā notika vispārējās fiziskās sagatavotības treniņš, kur jaunieši varēja kārtīgi pasvīst. Otrajā daļā Raimonds stāstīja par savu dzīves pieredzi, skolas gaitām, blēņām, kas sastrādātas un, protams, arī par Ghetto Games darbības pirmsākumiem un attīstību. Jaunieši bija priecīgi un sajūsmināti par tikšanos ar Ghetto Games organizatoru.

Emburgas un Ozolnieku jaunieši piedalās orientēšanās sacensībās Jēkabniekos

30. jūlijā Emburgas un Ozolnieku jauniešu centru komandas piedalījās orientēšanās sacensībās, kas norisinājās Svētes pagasta Jēkabniekos. Dalībniekiem bija jāveic vairāk kā 17 km gara distance un katrā kontrolpunktā jāizpilda kāds uzdevums. Paldies pasākuma organizatoram Jānim Zariņam un komandai, kā arī Ozolnieku novada pašvaldībai.

Salgales velotūre
7. maijā Emburgas jauniešu centrs kopā ar "Atbalsta biedrību Salgalei" devās velotūrē, lai apskatītu ievērojamākās un skaistākās vietas Salgales pagastā. 25 km garajā velobraucienā apskatījām tādus objektus kā
1. "Vecās Salgales baznīcas drupas";
2. "Mācītājmuiža";
3. "Lielupes stāvkrasts";
4. "Vecā skola"
5.  "Vecā Salgales skola".
 Mūsu novadnieks un vēsturnieks Guntis Zemītis dalījās stāstos par katru no šiem objektiem. Braucienā  piedalījās 23 dalībnieki.

Emburgas jauniešu centra erudīcijas konkurss "Pasaule ap mums"
26.04.2016. Emburgas jauniešu centrs rīkoja erudīcijas konkursu "Pasaule ap mums". Tajā piedalījās Ozolnieku, Branku, Ānes un Staļģenes jauniešu centru komandas. Konkursā bija jāveic uzdevumi, kas saistīti ar Latvijas un Pasaules ģeogrāfiju, matemātiku, kā arī jāizmanto savas dzīvē iegūtās prasmes. Ar konkursa palīdzību tika noskaidrots, ka viserudītākā ir Ozolnieku jauniešu centra komanda. Paldies dalībniekiem, rīkotājiem un atbalstītājiem.

Lieldienas

Otrajās Lieldienās Emburgas jaunieši pulcējās, lai kopīgi krāsotu Lieldienu olas. Pēc olu krāsošanas lasījām Lieldienu ticējumus un organizējām olu kaujas.

Orientēšanās pasākums "Ziemas prieki"

13. februārī Emburgas jauniešu centra komanda piedalījās Staļģenes jauniešu centra rīkotajā orientēšanās pasākumā "Ziemas prieki". Šajā pasākumā piedalījās 12 komandas no Ozolnieku un Jelgavas novadiem. Dalībniekiem bija jāveic 13 kontrolpunktu distance un katrā kontrolpunktā bija jāveic veiklības, ātruma, atjautības u.c. uzdevumi, kas tika vērtēti ar punktiem. Pēc distances veikšanas, komandas prezentēja savus mājas darbus - 3 uzdevumus par tēmu "Karnevāls". Pasākumā Emburgas jauniešu centra komanda ieguva godpilno 2.vietu, atpaliekot no 1. vietas par nieka 1,5 punktiem.

Pasākums "Patriotiskākais jauniešu centrs"

4. decembrī Salgales Jauniešu centrs rīkoja pasākumu "Patriotiskākais jauniešu centrs". Tajā piedalījās Ānes, Ozolnieku, Branku un Staļģenes jauniešu centri. Dalībniekiem bija jāveic dažādi uzdevumi, kas saistīti ar Latvijas vēsturi un kultūru. Tika noskaidrots, ka vispatriotiskākais ir Branku Jauniešu centrs.

Salgales jaunieši sakopj kaujas vietas Garozē

13. novembrī Salgales jauniešu centra jaunieši palīdzēja sakopt nacionālo partizānu bunkura un pēdējās kaujas vietu Garozē. Pavisam netālu ir dzelceļš un Zālītes stacija - pa šo dzelzceļu uz Sibīriju aizveda sagūstītos leģionārus.


Lāpu gājiens uz Vareļu pieminekli

11. novembrī Salgales jaunieši devās lāpu gājienā uz Vareļu pieminekli. Dziedājām dziesmas, nolikām ziedus, aizdedzinājām svecītes, godinot mūsu varoņus.

Netradicionālais sports Salgalē

6. martā Salgales Jauniešu centrs organizēja Netradicionālā sporta vakaru. Ciemos ieradās Ānes, Branku un Ozolnieku jauniešu centru dalībnieki. Jaunieši labi pavadīja laiku, labāk iepazina viens otru un izbaudīja sportu neierastā vidē.

Darbu uzsāk Salgales jauniešu centrs

2014. gada 25. oktobrī jaunieši uzsāka pirmos darbus Salgales jauniešu centra labiekārtošanā un izveidē. Jaunieši iekārtoja telpas, kurās turpmāk pulcēsies un aktīvi darbosies, kā arī plānoja turpmāk veicamos darbus. Pēc padarītajiem darbiem, notika kopīga kino skatīšanās. Plānots, ka turpmāk jaunieši pulcēsies katru piektdienu plkst. 15:00.

Rudens gadatirgus 2014
15.novembrī Salgales Mūzikas skolas 1.stāvā Salgales Jauniešu centrs organizēja Rudens gadatirgu. Gadatirgū piedalījās gan Salgales pagasta tirgotāji, gan arī tirgotāji no Iecavas un Jelgavas novadiem. Pircējiem bija iespēja iegādāties dažādus rokdarbus, gardumus, suvenīrus un rudens labumus. Paldies iedzīvotājiem par atsaucību.

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

jūlijs, 2020
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
3
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs