Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Jaunsargu instruktors

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Oskars Karls - Jaunsargu instruktors Ozolnieku novadā

Kā ierasts, Jaunais gads iesākas ar jaunām vēsmām, jaunām idejām un jauniem plāniem. Arī Ozolnieku novadā šis gads ir iesācies ar jaunām ziņām par Jaunsardzes darbību. Ozolnieku novadā jaunsardze būs! Aizsardzības Ministrija, Jaunsardzes un informācijas centrs, kura darbības mērķis ir veicināt profesionālā dienesta karavīru atlases iespējas un sabiedrības izpratni par valsts aizsardzības jomu, norīko Oskaru Karlu, kā jaunsargu instruktoru, kas tad arī turpmāk rūpēsies par Jaunsardzes kustības attīstību mūsu novadā.
Oskara militārie apbalvojumi - LR Aizsardzības ministrijas Krūšu nozīme, LR prezidentes, LR Ministru prezidenta, NBS komandiera un Brigādes komandiera apbalvojumi, Zemessardzes komandiera pirmās pakāpes medaļa.
Oskars ir saņēmis arī Atzinības rakstu par lielo ieguldījumu jauniešu patriotiskajā audzināšanā, jaunu instruktoru piesaistē un jaunsardzes kustības attīstību Jelgavas novadā, un tāpēc mēs ceram uz veiksmīgu un tikpat aktīvu darbošanos arī pie mums - Ozolniekos.
Ikviens Ozolnieku novada jaunietis vai jauniete, kuri vēlas iestāties Jaunsardzē no jauna vai turpināt jau iesākto darbošanos, droši var sazināties ar Oskaru pa telefona Nr. 26165811, lai saņemtu vairāk informācijas par jaunsargu tikšanās vietu un laikiem.

„ .. lai sasniegtu mērķi nepieciešama – PACIETĪBA un NEATLAIDĪBA ! Galvenais pašam būt vēlmei sevi mainīt gan morāli, gan fiziski. Man patīk strādāt ar cilvēkiem, darbā vienmēr strādāju ar 100% atdevi, esmu prasīgs pret citiem un sevi pašu! " tā Oskars par sevi.


 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

jūlijs, 2020
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
8
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs