Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Jaunumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

MARTĀ...

OBJC marts

M Redlihs 21 03

 

 

27.08.2016.
Jaunieši no Ozolnieku jauniešu centra 27. augustā ar uzbūvēto 3x3 m lielo laivu ozola zīles veidolā piedalījās XIV Piena paku laivu regatē. Laiva tika būvēta ar domu, ka no mazām zīlēm izaug vareni un stipri ozoli, kas ir gan Ozolnieku novada simbols, gan šīs mazās zīles esam mēs - Jaunieši, kuri izaugs gudri, stipri un vareni, jo jaunieši ir mūsu nākotne.
Regates būvniecība tika organizēta divas nedēļas SIA "UPPE" garāžās, Brankas. Paldies par atbalstu Ozolnieku novada domei, uzņēmumam SIA "Pēterkoks", kurš atbalstīja ar kokmateriāliem un uzņēmumam SIA "Viva color" par krāsam un otām.

21.07.2016.
Ceturtdien Ozolnieku bērnu un jauniešu iniciatīvu centrā radoši darbojās Ozolnieku māmiņa klubs. Mammas darināja skaistas rokassprādzes.
Ozolnieku māmiņu klubs aktīvi sāka savu darbību maija sākumā un turpmāk tikšanās būs katru ceturdienu Ozolnieku bērnu un jauniešu iniciatīvu centrā plkst. 11.00

12.02.2016.
Bērnu un jauniešu centra "Junda" ciemošanās

1.02.2016.
Iepazīšanās nodarbība ar Auto-Moto pulciņu

28.01.2016.
Ozolnieku Bērnu un jauniešu centrā tapa Ozolnieku novada jauniešu logo

14

26.01.2016.
Kopā ar biedrību "Tuvu" sniedzām atbalstu ģimenei, sanesot malku šķūnītī.

25.01.2016.
Apmeklējām pasākumu "Cepums ar slavenību" un klausījāmies dvīņubrāļu, bārmeņu Reizenbegu panākumus, pieredzi un dzīvesstāstus.

22.01.2016.
Sūtam sveicienus un vēlam pēc iespējas ātrāku izveseļošanos valsts prezidentam Raimondam Vējonim!

Gatavojamies Ziemassvētkiem:

 2  5 6

Ozolnieku un Branku jauniešu centri 23.janvārī devās pie SAC "Zemgale" mītošajiem senioriem, lai sveiktu viņus Ziemassvētkos. Dāvinājām paštaisītas kartiņas un piparkūkas!

12.11.2015.
Ozolnieku Bērnu un jauniešu centrs 12. novembrī ciemojās Ozolnieku bibliotēkā Ziemeļvalstu bibliotēkas nedēļas ietvaros, pasākumā "Draudzība ziemeļos". Kur kopīgi pavadījām laiku pie tējas un kūciņām sarunās par grāmatu "Karlsons, kas dzīvo uz jumta".

  
  k4

11.11.2015.
11. novembrī, Lāčplēša dienā Ozolnieku Bērnu un jauniešu centrs, audzinot sevī patriotismu, devās uz pieminekli pie bijušās Skuju skolas, lai godinot kritušos cīnītājus, noliktu svecītes, bet gatavojoties Latvijas valsts svētkiem, izveidoja svečturīšus, karodziņus un Latvijas karti, kuru aplīmēja ar dažādiem izgriezumiem no žurnāliem, ko viņi asociēja ar Latviju.

 l3 l4

Helovīnu ballīte

30.10.2015.
30. oktobrī Ozolnieku Bērnu un jauniešu centrā norisinājās Helovīnu ballīte, kurā bērni un jaunieši gatavoja sev maskas un skatījās šausmu kino.

Bumbu BUMS

21.09.2015.
2015. gada 21. un 28. septembrī Ozolnieku vidusskolas sporta zālē norisinājās Ozolnieku Bērnu un jauniešu centra organizētā Sporta diena “Bumbu BUMS”. Sporta dienas ietvaros Ozolnieku novada jauniešu centri cīnijās par “Bumbu BUMS” ceļojošo kausu, kā arī noskaidroja labākos spēlētājus katrā no jauniešu centriem.

Sporta dienu pirmajā posmā, kas norisinājās 21. septembrī jaunieši pierādīja savus spēkus florbolā un strītbolā, kur florbolā līderos izvirzijās Ānes Jauniešu centrs, savukārt strītbolā sīvā cīņā pirmo vietu dalīja Ozolnieku Bērnu un jauniešu centrs un Branku Jauniešu centrs. Otrajā izšķirošajā posmā, kurš norisinājās 28. septembrī jaunieši sacentās volejbolā, izvirzot jaunus līderus. Taču kopvērtējumā ceļojošo balvu un iespēju rīkot sporta dienu “Bumbu BUMS” 2016 ieguva Branku Jauniešu centrs, vadītāja Ingara Babčuka vadībā, aiz sevis atstājot Ānes Jauniešu centru un Salgales Jauniešu centru, kuri balvās ieguva jaunas galda spēles jauniešu centru izlietojumam.

2015. gada februāra radošie darbiņi un notikumi bildēs
Mākslinieciski pilnveidojam sienu, padarām mūsu telpas košākas un interesantākas!
 16 

Gatavošanās Valentīna dienas pasākumam
18 19 20

2015. gada janvāra aktivitātes un radoši darbiņi bildēs
Pirms un pēc...
piparkukas 1 piparkukas 2

Kino vakars ar popkornu

Radošie darbiņi un puzles likšana
 radosie darbi  radosie darbi 2

Atraktīvie vakari kopā ar iecienīto spēli "Saderēsim"
 

Jaunā gada sagaidīšanas karnevāls
29.12.2014.
Karnevālā ieradāmies ar paštaisītām maskām, deju soļos kopā ar deju skolotāju Kitiju katrs izrādījām savu tēlu. Spēlējām spēles un jautri aizvadījām pēdējo dienu 2014. gadā šajā Ozolnieku bērnu un jauniešu centrā! Centra vadītāja Santa Tuherma iepazīstināja bērnus ar jauno centra vadītāju Inesi Krīviņu.

Ozolnieku jaunieši kopā ar "Swedbank" atklāj eņģeļu egli
08.12.2014.
Aizvadītajā nedēļā, 4.decembrī, Jelgavā, Driksas ielas gājēju posmā Ozolnieku novada jaunieši kopā ar "Swedbank" atklāja Eņģeļu egli.
Eglē ikviens varēja iekārt savu eņģelīti, ko bija iespējams saņemt par ziedojumu no Pīles, Eža un Vāveres, kuru tēlos šogad iejutās mūsu novada jaunieši.

Ekskursija uz Ādolfa Alunāna muzeju Jelgavā
28.11.2014

2014. gada 28. novembrī, nelielā, bet draudzīgā pulciņā Ozolnieku Bērnu un jauniešu iniciatīvu centra bērni ciemojās Ādolfa Alunāna muzejā (Filosofu iela 3, Jelgavā).
Tā ir vieta, kurā latviešu aktieris, režisors un dramaturgs, kas tiek saukts arī par "latviešu teātra tēvu" dzīvojis divus pēdējos savas dzīves gadus. Te glabājas viņa radošais mantojums un mēbeles, bibliotēka un sadzīves priekšmeti.
Šī ir vieta, kur joprojām mīt latviešu teātra tēva Ādolfa Alunāna gars, jo šis ir vienīgais viņam veltītais muzejs.

DSC 0043

Paldies par gaisa hokeju!
22.11.2014

hokejs
 
Ozolnieku Bērnu un jauniešu iniciatīvu centra jaunieši saka LIELU paldies par lielisko dāvanu!
Bērniem ir jāmāca gan dāvināšanas prieks, gan dāvanu saņemšanas prieks, jo to ne vienmēr iemāca mājās. Šodien Ozolnieku bērnu un jauniešu iniciatīvu centrā ir ļoti pacilāts garstāvoklis, jo saņēmām pavisam negaidītu dāvanu - jaunu spēli - gaisa hokeju!

Paldies G.Akmentiņam!

pargajiens davanas

Atzinības raksts no Zemkopības ministrijas par piedalīšanos konkursā "Mans mazais pārgājiens" un foršas mazas dāvaniņas. Bērniem prieks!!

koku izmanto

Tēma: „KOKS – mūsdienīgs materiāls"

Mērķis: Iepazīt koku kā mūsdienīgu, drošu un daudzfunkcionālu materiālu celtniecībā Lavijā un pasaulē, lai pievērstu bērnu uzmanību koka izmantošanai dažādās celtnēs Latvijā un pasaulē.

Ozolniekos nodibināta Jauniešu dome
8.novembris ir tā diena, kad Ozolnieku Bērnu un jauniešu iniciatīvu centrā tiek dibināta Jauniešu dome.Tie ir apņēmības un azarta pilni jaunieši, kuriem rūp sava novada nākotne.
Domes mērķis ir veicināt jauniešu iesaistīšanos demokrātisku procesu virzībā, apzināties sevi un savu vietu šajos procesos, veicinot jauniešu līdzdarbošanos novada aktivitātēs.

Domes aktīvisti:
Adrians Hofmanis
Elza Kanceviča
Laura Letīcija Mote
Eva Katrīna Krastiņa
Daniela Santa Krūza.

Draudzība divkāršo priekus un uz pusi samazina bēdas /Bēkons F./
Nāc uz Ozolnieku Bērnu un jauniešu iniciatīvu centru un tavs prieks divkāršosies!

Esam LEPNI par paveikto!
Bērnu un jauniešu iniciatīvu centra mērķis ir veicināt lietderīga laika pavadīšanas iespēju, attīstību, un sekmēt jauniešu pilsonisko līdzdalību, kā arī piedāvāt dažādas iespējas jauniešu personības izaugsmes veicināšanai.

Šādu mērķu vadīti arī darbojamies kopā ar jauniešiem, paši saviem spēkiem cenšamies centra telpu padarīt pievilcīgu tieši bērniem un jauniešiem, respektīvi - paši sev!

Mēbeles pašu rokām izgatavojām no koka paletēm, pārkrāsojām arī vecos - vēl Padomju laikos ražotos krēslus, un kopā darbojoties mums jautri paiet laiks. Tajā pat laikā - iepazīstamies un sadraudzējamies, kas jaunam centram nav mazsvarīgi. Šobrīd esam LEPNI par vēl vienu savu paveikto darbiņu!

Kādu laiku atpakaļ jauniešiem radās brīnišķīga ideja - vienu no centra telpām atvēlēt sienas gleznojumam - graffiti, kas padarītu telpu košāku un dzīvāku. Divreiz nebija jāsaka, atradās gan skices autors, gan netrūka arī gleznot gribētāju. Mums par lielu prieku, jauniešu idejas īstenošanai, saņēmām arī SIA TIKKURILA atbalstu - skaistas, košas un tieši sienas krāsojumam paredzētas Vivacolor sienas krāsas!

Liels paldies visiem, visiem, lieliem un maziem, kas pielika savu roku, lai gleznojums taptu tieši tāds, kādu mēs to tagad varam aplūkot dienu no dienas! Aicinām arī visus citus interesentus apciemot mūs un apskatīt mūsu paveikto.

2014-09-30-09501

Ozolnieku bērni un jaunieši apciemo SAC "Zemgale"
1.oktobris ir Starptautiskā veco ļaužu diena. Arī mēs esam priecīgi, ka Latvijā ir iedibinājusies tradīcija vismaz reizi gadā godināt vecāka gadagājuma cilvēkus un pateikties viņiem par savu mūža devumu nākamo paaudžu audzināšanā, izglītošanā un atbalstīšanā.

Ne velti par to runā arī tautasdziesmās:

Diži meži, platas lapas,
Veci vīri, gudri vārdi;-
Mežs ar savu dižumiņu,
Vecs ar savu gudrumiņu.

Tāpēc Ozolnieku novada bērni un jaunieši, sanākuši kopā līksmā pulciņā, nolēma, ka jāapciemo SAC Zemgale iemītnieki.

Smiekliem, dziesmām un dzejoļiem skanot, tika pavadīta 1.oktobra pēcpusdiena. Koncertam beidzoties, veco ļaužu sejās bija neviltots prieks, un arī mūsu sejas, rotāja smaids, kas liecināja par gandarījumu.

Ābolu grozs, dzeja un dziesmas ir tas, ko mēs varējām ar prieku sniegt.

Liels, liels paldies visiem lielajiem un mazajiem "Niansēniem" un visiem pārējiem jaukajiem bērniem un jauniešiem, kuri piedalījās.

Novusa turnīrs septembrī
Izrādās, ka novuss ir Latvijas nacionālais sporta veids. No kurienes tas radies? Precīzu ziņu par to trūkst. Ir zināms, ka ar to aizrāvušies jau 1927. gadā.
Pirmās Latvijas meistarsacīkstes notika Rīgā 1932. gadā.
Kā zināms 1993., 1997. un 2001. gadā Vispasaules latviešu "Trīszvaigžņu" spēlēs, Latvijas novusistiem bija iespēja sacensties ar Austrālijas, ASV un Kanādas novusistiem.
par novusu stāsta LNF prezidents Jānis Piebalgs.

Nolēmām, ka arī mums Bērnu un jauniešu iniciatīvu centrā būtu lietderīgi izspēlēt kādu vietēja mēroga turnīru. Kas zina, varbūt arī starp mums ir kāds nākotnē slavens novusists
Un tā - septembra mēnesī norisinājās Ozolnieku Bērnu un jauniešu iniciatīvu centra novusa turnīrs.

1.vieta - Edijs Blūms
2.vieta - Reinis Muzikants un Artūrs Freimanis dala otro vietu
3.vieta - Kristaps Dūda un Artūrs Golubkovs dala trešo vietu

Apsveicam uzvarētājus!

Dzejas diena 2014
10.septembris - Ozolnieku Bērnu un jauniešu iniciatīvu centrā brīnišķīga, jautra, bērnu smieklu piepildīta diena! Ko tad mēs tādu darījām? Nu, protams, lasījām dzeju, un kā izrādās, arī tā var no sirds jauki pavadīt laiku!
Šodien lasījām - P.Brūveri "Raibajā pasaulē", "Bērniem skaitāmi dzejoļi", "Bērnu dzejas antoloģiju". No sirds sasmējāmies lasot dzejoļus no J.Baltauss "Burtu būšanas", kā vienā kārtīgā dzejas dienā pieklājas.

freimanis

Dzejas pēcpusdiena jauniešiem
20.09.2014

Dzeja pievelk! Brīnišķīgs radošs vakars kopā ar Ozolnieku jauniešiem M.Freimaņa dzejas noskaņās "Zālīte truša dvēselei"

...Tūkstošiem mazu debestiņu krīt no gaisa un sakrīt man kapucē. Es uzlieku kapuci galvā un esmu debesīs...
Mēs ne tikai lasījām dzeju, bet arī dziedājām, skatījām fotogrāfijas un gleznojām, jā... un sajūtas bija kā debesīs!
Paldies visiem, kas piedalījās!

Ozolnieku Bērnu un jauniešu iniciatīvu centra "Alternatīva" atklāšanas svētki
Augusta pēdējā piektdienā, īsi pirms skolas gaitu atsākšanas, Ozolniekos notika Bērnu un jauniešu iniciatīvu centra "Alternatīva" atklāšanas svētki. Svētku baloni, ciemiņi, ziedi un viesmākslinieki, kā jau kārtīgos svētkos neizpalika arī našķi gan lieliem, gan maziem!
"Sekmēt sabiedrību pilnveidojošu jauniešu izaugsmi" - šis ir viens no galvenajiem centra darbības mērķiem, vēlos, lai centrs būtu tā vieta Ozolniekos, kur jaunieši no ikdienas pieredzes mācās kļūt par sociāli aktīviem un atbildīgiem pilsoņiem.

 

 

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

jūlijs, 2020
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
10
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs