Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Karjeras izglītība Teteles pamatskolā

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Karjeras attīstības atbalsta pasākumu plāns 2017./2018. m.g.

Karjeras attīstības atbalsta pasākumu plāns 2018./2019. m. g.

 

Logo ES NAPl

Īstenotie karjeras attīstības atbalsta pasākumi Garozas pamatskolas skolēniem projekta Nr.8.3.5.0/16/I/001 "Karjeras atbalsts vispārējās un profesionālās izglītības iestādēs" ietvaros:

· KAAP "Ir tādi cilvēki novadā" 

· KAAP "Izglītības izstāde skola 2018"

· KAAP "Pa gaisu vien"

· KAAP "TehnoBuss Latvija"

 

 


 

Teteles pamatskolas 2.b un 3.b klases devās mācību ekskursijā uz Jelgavas uzņēmumu SIA "Karameļu darbnīca", kur iepazina uzņēmumā nepieciešamās profesijas, darba vidi un mācību iespējas.

SIA "Karameļu darbnīcā" skolēni iepazina uzņēmuma tapšanas vēsturi, uzņēmuma specifiku - mazs saldumu ražošanas uzņēmums. Ekskursijas laikā skolēni uzzināja, ka uzņēmumā tiek nodarbināti 16 cilvēki ar dažādām profesijām - karameļu ražotāji, pārtikas tehnologi, ekskursiju vadītājs, grāmatvedis, uzņēmuma vadītāja asistents u.c. Nodarbībā skolēniem bija iespēja uzzināt profesiju aprakstus un vērtības uzņēmuma darbībā. Skolēniem lielāka interese bija par karameļu ražotāju profesiju, par to, kādām rakstura īpašība jābūt, kuri mācību priekšmeti ir labi jāapgūst skolā un kur apgūt šādu profesiju. Nodarbībā skolēni guva noderīgus padomus, kas nepieciešami veidojot savu uzņēmumu. Skolēniem tika dota iespēja iepazīties ar uzņēmuma vadītāju un iztaujāt viņu par nepieciešamajām prasmēm un rakstura īpašībām, kas nepieciešamas, lai izveidotu un attīstītu plaukstošu uzņēmumu. Kā arī skolēniem bija iespēja pašiem darboties un izveidot savu īpašo karameļu saldumu, tādā veidā apgūstot karameļu ražotāju prasmes.
Pēc ekskursijas skolēni secināja, ka vēlētos strādāt šādā uzņēmumā, jo tas esot interesanti un aizraujoši un tev ir iespēja pašam radīt jaunu produktu un eksperimentē.

Pedagogs karjeras konsultants
Eva Štelmahere

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

jūlijs, 2020
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
10
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs