Jautājumi un atbildes

Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Visi jautājumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 
 
Dome
Jautā:
Baiba
12.02.2019
Labdien! Jau kādu mēnesi laterna Dārza ielas/Lielupes ielas krustojumā raustās (deg, tad izslēdzas, atkal deg..). Kad plānots pārbaudīt?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! SIA „Ozolnieku KSDU” elektroapgādes struktūrvienības vadītājs Māris Sabulis informē, ka apgaismojums uz minētā krustojum tiks apsekots un divu nedēļu laikā to plānots sakārtot (Publicēts: 13.02.2019.)
Dome
Jautā:
Monvīds
05.02.2019
Labdien! 2018.gada vasarā tika izbūvēts ielu apgaismojums ar LED lampām, ceļa posmā no Dalbes dzelzceļu stacijas līdz Dalbes baznīcai. Rudenī tās tika ieslēgtas un ~ pēc mēneša viena no lampām vairs nestrādā. Ir pagājuši vairāki mēneši, bet šis netiek novērsts. Pieļauju ka Ozolnieku Dome bija pasūtītājs, vai Domē ir kāda persona kas šo pārbaudu un iesniedz garantijas gadījumu izpildītājam ? Jau iepriekš paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! SIA „Ozolnieku KSDU” elektroapgādes struktūrvienības vadītājs Māris Sabulis informē, ka minētā apgaismojuma līnija tiks apsekota un divu nedēļu laikā to plānots sakārtot (Publicēts: 07.02.2019.)
Dome
Jautā:
Arnis
02.02.2019
Ozolnieku avīzē izlasiju, ka Ozolnieku administratīvā komisija izskatījusi pārkāpumu, kas kvakificets pēc LAPK 167. panta, tas ir sīkais huligānisms. Lūdzu skaidrojumu uz kāda likuma vai normatīvo aktu pamata administratīvā komisija bija tiesīga izskatīt šo administratīvo lietu, ja LAPK 214.1.prim.pants nosaka, ka tā izskatīšanas piekritība attiecas uz Pašvaldības policiju.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Ozolnieku novada domes juriste Jana Vilciņa informē – ņemot vērā, ka minētajā gadījumā administratīvo pārkāpumu bija izdarījis nepilngadīgais, policija, audzinoša rakstura piespiedu līdzekļa piemērošanai, administratīvā pārkāpuma protokolu nosūtīja pašvaldības administratīvajai komisijai. APK 12.1 pants nosaka, ka nepilngadīgajiem vecumā no 14 līdz 18 gadiem par administratīvo pārkāpumu izdarīšanu piemēro audzinoša rakstura piespiedu līdzekļus, savukārt saskaņā ar APK 210.panta trešo daļu, administratīvo pārkāpumu lietas izskata un jautājumus par audzinoša rakstura piespiedu līdzekļu piemērošanu nepilngadīgajiem izlemj pašvaldību administratīvās komisijas (Publicēts: 05.02.2019.).
Dome
Jautā:
Artūrs Čepļauskis
30.01.2019
Kāpēc netiek tīrīts piebraucamais ceļš uz Garozas pamatskolu? Kāpec to jātīra privātpersonai par saviem līdzekļiem?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Salgales pagasta pārvaldniece Eva Segliņa informē, ka piebraucamais ceļš uz Garozas pamatskolu tiek tīrīts ar pašvaldības norīkotu traktortehniku atbilstoši laikapstākļiem un saņemtās informācijas no skolas saimnieka. Jautājumos par ielu un ceļu tīrīšanu Salgales pagastā aicinām sazināties ar Evu Segliņu t. 29166492, e-pasts: eva.seglina@ozolnieki.lv (Publicēts: 31.01.2019.).
Dome
Jautā:
Arijs
30.01.2019
Paldies shoferitim par godpratigi notirito koplietojamo iebraucamo celu no Rigas ielas uz ekam Nr12 un Nr16
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu informāciju!
Dome
Jautā:
Artūrs Tiltiņš
30.01.2019
Sveiki! Kapēc netiek tīrīts gājēju celiņš no Ozolnieku ezera uz Eglaines ielu 13 (perpendikulārs ezera krastam un Eglaines ielai)? Tie ir apmēram 50 metri, novada budžetā tas nevarētu iecirst lielāku robu, kā šī posma nobruģēšana.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! SIA “Ozolnieku KSDU” informē, ka minēto atzaru plānots iztīrīt šīs dienas laikā (Publicēts: 30.01.2019.).
Dome
Jautā:
Laura
29.01.2019
Labdien. Lūgums atbildīgajiem dienestiem apsekot un notīrīt stāvlaukumu pie sporta centra un Stadiona ielā pie ledushalles, kur mašīnas atļauts novietot. Jo apstāties un nolikt mašīnu ir neiespējami. Auto katrs novieto kā rīcība atļauj. Ne šodien 29.janvārī, ne vakar nevienu tīrītāju tur nemanīja. Vai nebūtu vērts padomāt un īslaicīgi noņemt aizlieguma zīmes, kamēr veikala būvniecības dēļ stāvlaukums samazināts gandrīz uz pusi? Jo arī "apkārtējo iestāžu darbinieki", kuri savus auto novieto ilgāk par stundu, ir cilvēki parastie, nevis miljonāri, lai katru dienu maksātu 30€ par aizlieguma zonā novietotu auto. Paldies.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! SIA “Ozolnieku KSDU” izpilddirektors Andris Zābelis informē – šobrīd daļa uzņēmuma traktortehnikas ir neplānotā remontā, tāpēc lai tuvāko divu dienu laikā no sniega iztīrītu Ozolniekos esošos stāvlaukumus, tiek meklēts ārpakalpojuma sniedzējs. Runājot par minētajām stāvēšanas aizlieguma zīmēm uz Stadiona ielas, tās tika izvietotas, lai nodrošinātu ērtāku pirmsskolas izglītības iestādes “Zīlīte” audzēkņu un viņu vecāku, kā arī pasta apmeklētāju kustību. Šobrīd ārpus pašvaldības darba laika (t.i. darba dienās no plkst.17.30 līdz 7.00 un brīvdienās) iedzīvotājiem iespējams automašīnas novietot arī pašvaldības stāvlaukumā (Publicēts: 30.01.2019.).
Dome
Jautā:
Baiba
29.01.2019
Labdien! Ir radušies 2 jautājumi? 1. Vai nav plānots vediot gājēju pāreju no Sporta skolas uz auto stāvlaukumu? Vakarā, kad tur ir aktīva satiksme, tad bērniem ir ļoti nedroša ceļa šķērsošana. 2. Tik plānost lemt par Domes stāvvietas izmantošanu pēc Domes darba laika. Kāds ir lēmums? Šobrīd veikala celtniecība ir aizņēmusi plašāku vietu (bija minēts, ka neaizņems stāvvietas teritoriju)?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Attīstības un projektu daļas vadītāja Inese Baumane informē, ka rūpējoties par iedzīvotāju drošību, pašvaldībā tiek strādāts pie satiksmes drošības uzlabošanas jautājumiem Stadiona ielas posmā no Skolas ielas līdz Meliorācijas ielai, paredzot arī gājēju pārejas pretī Ozolnieku Sporta skolai izbūvi 2019. gadā. Runājot par stāvlaukumu, iedzīvotājiem ārpus pašvaldības darba laika (t.i. darba dienās no plkst.17.30 līdz 7.00 un brīvdienās) iespējams automašīnas novietot arī pašvaldības stāvlaukumā (Publicēts: 31.01.2019.).
Dome
Jautā:
Baiba Vasele
29.01.2019
Labdien! Tas attiecas uz šo briesmīgo Rīgas-Eglaines-Skolas ielu krustojumu. Gribētu gan autobraucējus, gan kājāmgājējus aicināt pievērst uzmanību - rīta un vakara pusē šajā krustojumā esmu novērojusi 2 (vismaz) autovadītājus, kuri tik ļoti steidzas, ka tajā brīdī, kad tāpat jau ir grūti saprast, kā izbraukt šo krustojumu, viņi veic ļoti bīstamus manevrus, veicot apdzīšanu krustojuma vidū pa labo vai kreiso pusi un tad strauji nogriežoties pa kreisi. Pat grūti paskaidrot šo manevru. Tas ir kaut kas TĀDS, ka tajā brīdī vispār tu nesaproti, kas notiek, jo kaut ko TĀDU iedomāties nevar, ka tā vispār var kādam cilvēkam ienākt prātā izdarīt. Viens auto ir WV Golf (zināms numurs), otrs ir Audi, abi steidzas uz/no vilciena. Lūdzu pievērsīsim uzmanību (rīta pusē ap 8, vakarā ap 18) - varbūt abus šos malačus izdodas pieķert ar kādu videoreģistratoru vai ko. Tur var briesmīga katastrofa notikt, ne tikai negadījums. Paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu informāciju! Ozolnieku novada Pašvaldības policija savu iespēju robežās organizē dežūras un veic apsekošanu novada teritorijā, tomēr par automašīnu vadītāju pārkāpumiem uz ceļa tā nav tiesīga piemērot sodus, tāpēc aicinām griezties Ceļu policijā, rakstot un pievienojot pierādījumus (piemēram, video) uz e-pastu: kanc@zemgale.vp.gov.lv (Publicēts: 01.02.2019.).
Dome
Jautā:
Maija Jēkabsone
29.01.2019
Labdien. Otrs lūgums apsekot ceļa posmu Brankas-Baltpēteri. Pirms uzsniga sniegs, situācija uz ceļa - divas sliedes un ledus. Saslīdēšanas gadījumā mašīnu nav iespējams savaldīt, grūti saprast kādi pretslīdes līdzekļi tur kaisīti..Ir saprotams, ka ziema, jāievēro piesardzīga braukšana, bet jāsaprot arī tas, ka pa šo ceļu regulāri kursē skolēnu autobuss...
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Inženierkomunikāciju piesaistes speciālists Guntis Žeivots informē, ka Jūsu minētais ceļš ir apsekots un tas tiek tīrīts atbilstoši laikapstākļiem un ceļu uzturēšanas prasībām. Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar G.Žeivotu, tālr. 29342722., e-pasts: guntis.zeivots@ozolnieki.lv (Publicēts: 30.01.2019.).
Dome
Jautā:
Maija Jēkabsone
29.01.2019
Labdien. Ozolnieku vidusskolas stāvlaukums. 29.01.2019 rīts. Zem sniega segas dzīvs ledus. Dēļ uzstādītās ceļazīmes autobusu pieturā, satiksme caur stāvlaukumu intensīva. Slīd automašīnas, skrienot paslīd un krīt bērni. Manuprāt situācija nepieņemama. Vai šī nebūtu viena no prioritārām vietām novadā? Lūgums nekavējoties apsekot un rīkoties.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! SIA “Ozolnieku KSDU” izpilddirektors Andris Zābelis informē - ņemot vērā, ka šobrīd uzņēmuma traktortehnika ir salūzusi, lai izšķūrētu no sniega Ozolniekos esošos stāvlaukumus, minēto darbu veikšanai plānots meklēt ārpakalpojumu un tuvāko dienu laikā iztīrīt tos (Publicēts: 30.01.2019.).
Dome
Jautā:
Arijs
28.01.2019
Luudzu tirit no sniega koplietosanas iebraucamo celu no Rigas ielas lidz nama Rigas iela 16 kapnem, Atkal daudz sniega sanidzis , daudzaas masinas norules, izveidosies ledus , Man jau 84 gadi, pa ledu parvietoties vairs nevaru, Paldies !
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informācija pārsūtīta SIA “Ozolnieku KSDU” atbildīgiem speciālistiem.
Dome
Jautā:
Sarmīte, Rudaka
24.01.2019
Labdien. Varbūt varētu populārajam bērnu kalniņam, kas daudzus pulcina uz aktivitātēm, uzstādīt apgaismojumu vēlajiem vakariem , lai bērni un vecāki var redzēt kalna galotni un ,kas uz tās notiek. :) Ar cieņu
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Attīstības un projektu daļas vadītāja Inese Baumane informē, ka šogad, strādājot pie vispārīgās kalna koncepcijas, plānota arī apgaismojuma ierīkošana minētajā objektā (Publicēts: 29.01.2019.).
Dome
Jautā:
Aldis
23.01.2019
Labdien! Cik ilgi turpināsies bezdarbība par Rīgas un Eglaines ielas pārejas sakārtošanu drošai šķērsošanai.Vai šodien 2 notriektie bērni nav beidzot signāls,lai kautko darītu.Kā var būt Domes vadībai pilnīgi pie kājas,kā iedzīvotāji droši var šķērsot ielu.Visiem cilvēkiem nav auto!Iet bērni,velosipēdi utt.Tikai vienas atrunas. Šoreiz tiks informācija pārsūtīta arī ntelevīzijai.Varbūt tas ko paātrinās.Lūdzu nekavējoši risināt šo problēmu.
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Pēc pašvaldības rīcībā esošās informācijas, Jūsu pieminētais negadījums notika uz Skolas ielas gājēju pārejas, kas ir ierīkota atbilstoši spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem, izvietojot attiecīgās ceļa zīmes un marķējumu. Aicinām iedzīvotājus rūpēties par savu drošību - nodrošināties ar atstarojošiem elementiem, kā arī, pirms ceļa šķērsošanas, pārliecināties vai autovadītājs ir uzsācis bremzēšanu, savukārt autovadītājus aicinām pirms gājēju pārejām samazināt braukšanas ātrumu un pārliecināties vai pārejai netuvojas cilvēki (Publicēts: 25.01.2019.)
Dome
Jautā:
Ozolnieku jaunā māmiņa
23.01.2019
Labdien! Pēc 22. janvārī notikušās auto avārijas pie Tautas nama uz gājēju pārejas, kurā automašīna uzbrauca mammai ar bērniem, vēlos aicināt mūsu pilsētas šoferīšus būt īpaši piesardzīgiem, sargāt citus un sevi no nelaimes gadījumiem. Ir ziema - lūdzu, pilsētas teritorijā brauciet uzmanīgi, samaziniet ātrumu pirms gājēju pārejām un, lūdzu, kārtīgi notīrat savu mašīnu vējstilkus, lai arī gājēji jums būtu redzami no dažādiem rakursiem. Aicinu arī pašvaldību par šādiem gadījumiem runāt skaļi, publicēt vismaz informāciju, ka kas tāds ir noticis, lai liktu aizdomāties citiem iedzīvotājiem. Dažkārt ikdienā steidzamies un par drošību nedaudz piemirstam, atgādinājumi nāks tikai par labu! Žēl šoferīša un patiesi žēl mammas ar bērniem - vēlam veselību un ātru atlabšanu!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Paldies par Jūsu viedokli. Informējam, ka pašvaldības mājas lapā tiek publicēta informācija par Pašvaldības policijas aktualitātēm, kā arī saņemtā informācija no Valsts policijas. Tomēr jāsaprot, ka ir gadījumi, kuros informāciju nedrīkstam publiskot, lai netraucētu izmeklēšanas gaitu. Regulāri gan ar pašvaldības informatīvā izdevuma “Ozolnieku Avīze”, gan mājas lapas, gan sociālo tīklu starpniecību aicinām iedzīvotājus būt atbildīgiem un rūpēties par savu un tuvinieku drošību (Publicēts: 28.01.2019.).
Dome
Jautā:
rabo
22.01.2019
Kad tiek plānots pasniegt sudraba karotītes 18 gada otrajā pusē dzimušajiem bērniņiem?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka 2018. gada otrajā pusgadā dzimušo bērniņu un viņu vecāku sveikšanas pasākums tiek plānots 30. martā plkst.12.00, Ozolnieku Tautas namā (Publicēts: 22.01.2019.).
Dome
Jautā:
Lelde
21.01.2019
Labdien! Sakiet lūdzu, vai ir cerība arī "Aizupju" pirmās ieliņas (236-242) iedzīvotajiem saņemt to laimi, kas tikusi ieliņām uz priekšu, respektīvi uzbērtas lielās šķembas uz ceļa? Pagājušajā gadā kopā ar kaimiņiem to izdarījām par savu naudu, uz neilgi pēc tam tas bija kā pliķis sejā, kad ieraudzījām, ka pašvaldība ir uzbērusi šķembas visās citās ielās "Aizupēs", izņemot šo pirmo ielu! Sakiet lūdzu, kur ir godīgums, un kad var gaidīt līdzīgus uzlabojumus pirmajā ieliņā? šoreiz arguments, ka jums jau vairs nevajag , nebūs vietā, jo ceļš nav labā stāvoklī, to izbraukā gan atkritumu furgoni, gan pastiprināti pa šo ielu sākuši pārvietoties tur nedzīvojoši transportlīdzekļu vadītāji. Paldies!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Inženierkomunikāciju piesaistes speciālists Guntis Žeivots informē, ka pašvaldības pārziņā esošās ielas un ceļi regulāri tiek apsekoti un kopti atbilstoši autoceļu uzturēšanas prasībām. Iestājoties siltākiem laikapstākļiem, arī Jūsu minētā iela tiks apsekota un nepieciešamības gadījumā sakārtota. Jautājumos par novadā esošajiem ceļiem un ielām aicinām sazināties ar Gunti Žeivotu, t: 29342722 , e-pasts: guntis.zeivots@ozolnieki.lv (Publicēts: 22.01.2019.).
Dome
Jautā:
Gunta Sakne
17.01.2019
Labdien! Vai varētu apsekot Cenu pag. celu no Misas lidz Glūdam dzivais ledus ka lai parvietojas par tādu celu!! Skolenu autobus pat nevar izbraukt!!
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Inženierkomunikāciju piesaistes speciālists Guntis Žeivots informē, ka skolēnu autobusa maršruts ir apsekots un nokaisīts ar pretslīdes materiālu. Jautājumso par ceļiem un ielām novadā aicinām sazināties ar Gunti Žeivotu pa tālruni: 29342722 vai rakstot uz e-pastu: guntis.zeivots@ozolnieki.lv (Publicēts: 17.01.2019.).
Dome
Jautā:
Ērika
15.01.2019
Labdien!Kāpēc netiek tīrīts trotuārs Celtnieku ielā c.Āne(tas ir tā pilnā garumā ) ?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! SIA “Ozolnieku KSDU” izpilddirektors Andris Zābelis informē, ka šodien, 15. janvārī, ir veikta minētā trotuāra apsekošana konstatējot, ka tīrīšanas darbi it veikti atbilstoši prasībām un laikapstākļiem – notīrīts un nokaisīts ar pretslīdes materiālu (Publicēts: 15.01.2019.).
Dome
Jautā:
Vitauts
14.01.2019
Pie Ozolnieku vidusskolas ir uzstādīta zīme nr.301. Tomēr to neievēro ne autovadītāji, ne skolēnu autobusu vadītāji. Abi skolēnu autobusi iebrauca "zem zīmes" šorīt. Tāpat tur it atstāta 326.zīme ,kura ir bezjēdzīga. Vai tiešām dēļ 10 minūtēm, kad tur rodas sastrēgums , šitā vajadzēja izrīkoties?
Atbild:
Ozolnieku novada dome
Labdien! Informējam, ka ceļa zīme “Iebraukt aizliegts” pieturā pie skolas tika izvietota, konsultējoties ar VAS “Latvijas Valsts ceļi” kā piemērotākais risinājumu satiksmes, skolēnu autobusu kustības un drošības jautājuma uzlabošanai. Tā neattiecas uz pasažieru sabiedriskajiem transportlīdzekļiem un trafarētajiem skolēnu autobusiem. Šobrīd pašvaldības policija, savu iespēju robežās, kontrolē, lai minēto zīmi ievērotu transporta līdzekļu vadītāji. (Publicēts: 17.01.2019.)
1 - 20 / 1776 Nākamā lapa
 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

augusts, 2020
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
5
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs