Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Tautas nams

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

 

Ozolnieku TN      


Rīgas iela 23,

Ozolnieki,
LV-3018
Tālrunis  63050144, 20311974, 28810322
e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
http://www.ozolnieki.lv 

Direktore: Madara Griba

NOLIKUMS

FB ikona jauniesi

 

 Kases darba laiks – O., T., C., P. 16:00 – 20:00 un stundu pirms pasākumiem. Tālrunis informācijai, biļešu rezervēšanai: 28810322.

 

FEBRUĀRIS

izstāde Junkers

No 25. janvāra līdz 28. februārim Raita Junkera gleznu izstāde.

Svecu darbniica

7. februārī plkst. 18.00 sveču kēksiņu meistarklase. Vada Kristīne Kauliņa. Ieejas maksa 5.00 eur. Cenā iekļauti materiāli. Pieteikšanās līdz 05.02. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 28810322.

 

Renars zeltins

8. februārī plkst. 20.00 "Veču vakars" ar Renāru Zeltiņu. Ieejas maksa 5.00 eur. Pieteikšanās pa tālr. 29844955.

kn

15. februārī plkst. 18.30 folkloras kopas "Knipati" meteņošanās, ziemošanās un knipatošanās koncerts "Ziemu svinam Tā!" Ieeja bez maksas.

 

blitka

26. februārī 19.00 izrāde "Bļitka". Režisors Dž.Dž.Džilindžers. Galvenajās un vienīgajās lomās Kaspars Gods un Egons Dombrovskis! Lugas autore Rasa Bugavičute-Pēce. Izrādes mākslinieks Varis Siliņš. Ieejas maksa: 14.00, 10.00, 8.00 eur. Biļetes TN kasē un Biļešu paradīzē.
Šis stāsts ir par divu vīriešu sarunu, kura nevarēja nenotikt, lai arī sākās šķietami nespeciāli. Jānis un Zigmārs satiekas uz aizsalušā Liepājas kanāla – viens uz ledus dzīvo jau nedēļu, iekārtojis sev kārtīgu bļitkotāja telti, otrs – dodas pašam nezināmā virzienā pēc samērā vētrainas nakts "Fonteinā". Viens ir pārguris no ģimenes dzīves pienākumiem un atbildības uzņemšanās pārējo priekšā, otrs cenšas aizmukt no lēmumu pieņemšanas, ka nu taču beidzot tā kā būtu jāsāk dzīvot pieauguša vīrieša dzīve – ar bildinājumu un bērniem. Rezultātā – pārliecinot viens otru par to, kā tad labāk būtu rīkoties, viņi atbild tieši uz sev būtiskajiem jautājumiem par to, kā būt.

klavina

28. februārī plkst. 19.00 Vakara sarunas. Lepnums, Prieks, Entuziasms. Pozitīvās emocijas kā spēkpilnas un laimīgas dzīves pamats. 2 stundu interaktīva lekcija mentores M. phil. Andas Kļaviņas vadībā. Ieejas maksa 5.00 eur. Pieteikšanās līdz 26.02. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai pa tālr. 28810322.

Pozitīvās emocijas – prieks, iedvesma, lepnums, mīlestība – ir jauki, bet gaistoši mirkļi mūsu piepildītajās dienās. Tāpēc mums ir tendence uztvert tās kā pašas par sevi saprotamas. Mēs daudz vairāk fokusējamies uz negatīvajām emocijām, jo tās ir daudz skaļākas un pieprasa steidzamāku rīcību. Bet, saskaņā ar pozitīvo psiholoģiju, tieši šie īsie pozitīvo emociju brīži ir tas laiks, kad mēs veidojam pamatu, lai tiktu galā ar dzīves izaicinājumiem un stresu.
Apzinoties savas pozitīvās emocijas, varam izveidot noturīgas rezerves, lai būtu laimīgāki, veselīgāki un stiprāki!

 

LEKCIJA
Šajā interaktīvajā lekcijā Jūs iegūsiet izpratni par sekojošo. A) Kāpēc pozitīvās emocijas ir svarīgas. B) Ko darīt, lai vairotu pozitīvās emocijas Jūsu dzīvē. C) Kopīgas pozitivitātes superspēks – apzināsieties to, ka pat kopā ar nepazīstamu cilvēku varat piedzīvot pozitivitātes mikromirkļus, kas vairo prieka, viegluma un veselības iespējas.

 

MARTS

 

2. martā plkst. 18.00 koncerts "Austrumu deju aromāts". Organizē: Austrumu deju studija "AĪDA". Piedalās deju studijas "AĪDA", "Oriental Ladies" un "Asfar". Ieejas maksa 3,00 eur. Biļešu iegāde pirms koncerta.

9. martā plkst. 21.00 – 02.00 Sieviešu dienas balle ar grupu Jelgava Festival Band! Izklaides un pārsteigumi ar vakara vadītāju Haraldu. Foto stūrītis. Dāvanu darbnīca. Ieeja maksa 5,00 eur. Ierašanās no plkst. 20.30. Līdzi groziņš. Galdiņu rezervēšana un biļešu iepriekšpārdošana līdz 7. martam Tautas nama kasē. Kases tālr. 28810322.

 

runa suni

15. martā plkst. 17.00 Animācijas piedzīvojumu filma visai ģimenei "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi". Ieeja bez maksas.
Tas ir aizraujošs piedzīvojumu stāsts par neparastu draudzību starp runājošiem suņiem un bērniem, kas aizved uz it kā tik tuvās, bet vienlaikus tālās un noslēpumainās Maskačkas ieliņām un pagalmiem. Filma piemērota visai ģimenei – kā maziem, tā lieliem skatītājiem. Lai gan filmas sižets risinās vienā no Rīgas kolorītākajiem mikrorajoniem – Maskačkā, aizraujošais stāsts būs tuvs ikvienam, kam patīk sekot līdzi spraigiem notikumiem un piedzīvojumiem.
Filmas "Jēkabs, Mimmi un runājošie suņi" sižets balstīts pašmāju rakstnieces Luīzes Pastores grāmatā bērniem "Maskačkas stāsts". Filmas varoņus vizuāli iedzīvinājusi māksliniece Elīna Brasliņa, scenārija autore ir Līga Gaisa, producente Sabīne Andersone, bet lomas ierunājuši Latvijā mīlēti aktieri Andris Keišs, Gatis Gāga, Kaspars Znotiņš, Baiba Broka un daudzi citi.
Filmas garums: 1h 10 min

 

kl salidojums

15. martā plkst. 19.00 filma/komēdija "Klases salidojums".
Viņu draudzība ir izturējusi laika pārbaudi un tagad... 25 gadus pēc skolas absolvēšanas, viņi saņem ielūgumu doties uz klases salidojumu. Viens no viņiem ir no dzīves un hemoroīda noguris ģimenes galva, otrs ir mežonīgs rokeris ar kaislīgām pielūdzējām katra koncerta aizkulisēs, trešo tikko pametusi sieva. Viņu tikšanās - tās ir jaukas atmiņas, veču vēlme palīdzēt viens otram, bet galvenais - tā ir neprātīga ballīte, kur viņus gaida trakas lietas.
Režisors Andrejs Ēķis. Aktieri Elina Vane, Ainārs Ančevskis, Imants Strads, Juris Kaukulis, Ieva Puķe, Mārtiņš Egliens, Mārtiņš Meiers.
Ieejas maksa 3,00 eur.
Garums: 1st 42min

 

Kad lelles

21. martā plkst. 10.30 Liepājas leļļu teātra izrāde bērniem "Kad lelles atdzīvoties sāk". Ieejas maksa 3,00 eur.
Aizraujošs ieskats leļļu teātra pasaulē. Leļļu teātris ir vieta, kur iespējams radīt brīnumus - kur pavasaris pārvēršas par ziemu, lelles kļūst dzīvas un pasaka pārtop par īstenību. Lai viss notiktu kā īstā izrādē, sākumā satumsīs gaisma, tad atskanēs mūzika un vērsies vaļā priekškars. Kā tas viss notiks, atnāc un ieraugi pats.
Režisore Lelde Kaupuža. Lomās: Denisa Braša, Madara Enkuzena, Ingars Gudermanis. Vecums 3+.

 

23. martā II Latvijas sieviešu vokālo ansambļu konkursa I kārta. Ieeja bez maksas.

 

28. martā plkst. 18.00 Ozolnieku Tautas nama Jauniešu teātra studijas pirmizrāde Lelde Stumbre "Burvīgie blēži". Parīze, 20. gadsimts un pieci īsti pasaules klases krāpšanās šedevri, kurus rotaļīgā manierē ar pārģērbšanos izspēlē teātra studijas dalībnieki. Režisore Antra Leite-Straume. Teātra zālē. Ieeja bez maksas. Vietu skaits ierobežots. Ielūgumus iepriekš izņemt Tautas nama kasē.

 

kaka

29. martā 18.30 Izrāde bērniem un vecākiem "Kaka un pavasaris" pēc A. Kivirehka grāmatas motīviem. Režisors Jānis Znotiņš. Lomās Jānis Znotiņš un Ance Muižniece. Izrādes mākslinieks – Rūdolfs Bekičs. Izrādes mērķauditorija ir bērni vecumā no 4-10 gadiem. Vietu skaits ierobežots – 100 cilvēki. Ieejas maksa 5,00 eur.
Biļešu iepriekšpārdošana TN kasē un Biļešu paradīzē. Biļetes nav jāiegādājas bērniem līdz 2 gadu vecumam.
Izrāde bez skatītāju krēsliem!!! Līdzi ņemt spilvenus vai pledus sēdvietai!
Izrāde veidota pēc igauņu rakstnieka Andrusa Kivirehka grāmatas "Kaka un pavasaris" motīviem. Guntara Godiņa tulkotā grāmata, kas 2012. gadā iznāca bērnu grāmatu izdevniecībā "Liels un mazs", ir piedzīvojusi jau divas lasītāju izpirktas tirāžas un iemīļota līdz ar citiem šī autora latviski tulkotajiem darbiem – "Lote no izgudrotāju ciema" un "Sirlī, Sīms un noslēpumi".
Izrāde ir laureāte "Spēlmaņu nakts" balvai 2015./2016. gada sezonā, kā gada izrāde bērniem vai pusaudžiem.
Jānis Znotiņš: "Bērnu izrādes veidoju, lai muļķojoties sniegtu bērniem jēgpilnu stundu, kurā viņi iemācās ko jaunu. Manuprāt, Andruss Kivirehks to lieliski paveic savos stāstos - viņš ar provocējošu muļķību sasniedz dziļu jēgu par pasaules kārtību."
Grāmata runā par svarīgām bērna augšanas procesa tēmām – ģērbšanos, mācīšanos lasīt, attiecībām bērnudārzā u.c.. Izrādei izvēlētie stāsti atklāj šajās norisēs kopsakarības, kuras bērns vēl, iespējams, nesaskata, piemēram, silta ģērbšanās – slimība.
"Lai kaut ko iemācītos, vajag, lai ir interesanti un jautri," tā saka Ance Muižniece pirmajā Jāņa Znotiņa izrādē bērniem - "Istabas fabulas". Ar šādu pārliecību tapusi arī jaunā izrāde "Kaka un pavasaris".

30. martā plkst. 12.00 Jaundzimušo bērnu un viņu vecāku sumināšanas pasākums. Ieeja ar ielūgumiem.

 

Informējam, ka pasākumi tiks filmēti un/vai fotografēti. Iegūtie materiāli tiks izmantoti pasākuma publicitātes veicināšanai un var tikt publicēti "Ozolnieku Avīzē", pašvaldības mājas lapā un sociālo tīklu kontos, saskaņā ar Vispārīgo datu aizsardzības regulu. Apmeklējot pasākumu Jūs piekrītat personas datu apstrādei.


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

augusts, 2020
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
12
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs