Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Mājas lapas lietošanas noteikumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Privātuma atruna saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas noteikumiem:

Šī privātuma atruna nosaka Ozolnieku novada pašvaldības privātuma aizsardzības praksi saistībā ar mājaslapu www.ozolnieki.lv. Ozolnieku novada pašvaldība neuzņemas atbildību par to mājaslapu saturu vai privātuma aizsardzības praksi, uz kurām saites ir ievietotas šajā mājaslapā, kā arī neuzņemas atbildību par nekorektu www.ozolnieki.lv pieejamās informācijas pārpublicēšanu citos publiskajos kanālos.

Ozolnieku novada pašvaldība ciena Jūsu tiesības uz privātumu un apņemas neievākt nekādu personīgu informāciju par Jums šajā mājaslapā bez Jūsu piekrišanas. Jebkura personīgā informācija, kuru Jūs brīvprātīgi nododat Ozolnieku novada pašvaldībai (piemēram, uzdodot jautājumu jautājumu un atbilžu sadaļā), tiks apstrādāta saskaņā ar Latvijas Republikā spēkā esošajiem normatīvajiem aktiem.

Ozolnieku novada pašvaldība šajā mājaslapā nevāc Jūsu personas datus, izņemot to informāciju, kuru Jūs brīvprātīgi nododat, aizpildot saskaņojuma veidlapu. Informāciju, ko Jūs sniegsiet šādā veidā, Ozolnieku novada pašvaldība izmantos tikai tiem mērķiem, kādiem Jūs šo informāciju sniedzāt.

Tehniska informācija, kas saistīta ar šīs mājaslapas apmeklētājiem, var tikt ierakstīta un glabāta statistikas nolūkos. Šī informācija netiek izmantota lietotāju identifikācijai.

No Ozolnieku novada pašvaldības puses nekāda informācija netiek izmantota mājaslapu lietotāju identifikācijai.

***

UZMANĪBU! Informējam par būtiskām izmaiņām Ozolnieku novada pašvaldības informatīvā izdevuma un mājas lapas saturā!

2018. gada 25. maijā spēkā ir stājušies Vispārīgās datu aizsardzības regulas noteikumi, tāpēc, lai nodrošinātu mājas lapas publiskajā arhīvā publicētās informācijas atbilstību regulas prasībām, ir dzēstas atsevišķas aktualitāšu sadaļas un galerijas.

Vēršam uzmanību, ka, sākot turpmāk www.ozolnieki.lv, sociālajos tīklos un izdevumā "Ozolnieku Avīze" tiks publicētas tikai fotogrāfijas, kuru publicēšana būs saskaņota ar attēlā redzamajām personām vai viņu likumiskajiem pārstāvjiem, piemēram, vecākiem. Tātad, sūtot informāciju par kultūras vai sporta sasniegumiem – ne saviem, informācijas autoram būs jānodrošina rakstisks saskaņojums ar personu vai tās pārstāvjiem par šādas fotogrāfijas un personas datu, piemēram, vārds, uzvārds - publicēšanu pašvaldības mājas lapā un/vai sociālajos tīklos. Gadījumā, ja informācija būs par personiskajiem sasniegumiem, tad būs nepieciešams aizpildīt saskaņojuma veidlapu savā vārdā.

Saskaņojuma veidlapas paraugu skatīt šeit...

 ***

 

www.ozolnieki.lv lietošanas noteikumi:

1. Šie noteikumi nosaka mājas lapas un tajā pieejamās informācijas lietošanas kārtību un ierobežojumus, kas ir saistoši visiem mājas lapas lietotājiem.

2. Katra mājas lapas lietotāja pienākums ir iepazīties ar lietošanas noteikumiem un šīs mājas lapas lietošana ir uzskatāma par piekrišanu, ievērot konkrētos lapas lietošanas noteikumus.

3. Katrs mājas lapas lietotājs ir atbildīgs par savām darbībām un informāciju, ko raksta mājas lapā. Ozolnieku novada dome nav atbildīga par lietotāju darbībām un saturu, ko mājas lapā ievieto lietotāji.

4. Reģistrējoties mājas lapā, lietotājam ir jānorāda korekta informācija: vārds, uzvārds un e-pasts, konstatējot, ka norādīti neatbilstoši dati, lapas administrators ir tiesīgs bloķēt kontu.

5. Uzdodot jautājumus mājas lapas jautājumu/atbilžu sadaļā jānorāda korekta e-pasta adrese, lai nepieciešamības gadījumā varētu precizēt jautājuma būtību. Gadījumā, ja uzdodot jautājumu, norādīta neeksistējoša e-pasta adrese, Ozolnieku novada dome ir tiesīga neatbildēt uz uzdoto jautājumu.

6.Lapā www.ozolnieki.lv ir aizliegts:  

  • veikt apvainojošas, aizskarošas darbības vai pretlikumīgas darbības un lietot necenzētus vārdus;
  • izteikt Ozolnieku novada domes, pašvaldības un tās iestāžu, Ozolnieku novada iedzīvotāju un teritorijā esošo uzņēmumu godu un cieņu aizskarošus komentārus un informāciju;
  • rakstīt informāciju, kas aicina uz vardarbību, rasu naidu vai citu prettiesisku darbību veikšanu;
  • ievietot mājas lapā komerciāla rakstura informāciju (piemēram, sludinājumus vai reklāmu) vai saites uz šādām lapām;
  • ievietot informāciju, kas izveidota, lai kaitētu datora vai elektronisko sakaru programmatūras darbībai (drošībai).

7. Konstatējot aizliegtas informācijas izvietošanu www.ozolnieki.lv, lapas administrators ir tiesīgs šo informāciju nekavējoties izdzēst.

8. Gadījumā, ja konkrētā lietotāja komentāros un/vai jautājumos atkārtojas aizliegtas informācijas ievietošanas fakts, tad lapas administrators ir tiesīgs šī lietotāja kontu bloķēt.

9. Lietotājs nedrīkst no lapas saņemto informāciju pārveidot, citējot vai atsaucoties uz lapā iegūto informāciju, lietotājam jānorāda informācijas avots.

10. Mājas lapā var būt izvietotas saites uz citām - ārējām interneta mājas lapām, lai sniegtu papildu informāciju. Ozolnieku novada dome nav saistīta ar ārējām interneta mājas lapām un neatbild par to saturu.

11. Ozolnieku novada domei ir tiesības mainīt un papildināt mājas lapas lietošanas noteikumus.

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

augusts, 2020
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
11
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs