Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Ozolnieku novada teritorijas plānojums

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Par Ozolnieku novada teritorijas plānojuma izstrādi

Ozolnieku novada dome 2018.gada 12.aprīlī pieņēma lēmumu (prot.4 lēmumu Nr.21) uzsākt jauna teritorijas plānojumam izstrādi.

Teritorijas plānojuma izstrādes mērķis ir veidot pamatu ilgtspējīgai, efektīvai un racionālai novada teritorijas un tās resursu izmantošanai, izvērtēt novada teritorijas attīstībai esošo potenciālu un noteikt tā izmantošanai nepieciešamās prasības un ierobežojumus, radīt labvēlīgus apstākļus uzņēmējdarbības attīstībai un investīciju piesaistei, radīt priekšnoteikumus vides kvalitātes nodrošināšanai, rūpniecisko un vides risku novēršanai, veicināt pakalpojumu pieejamību un optimālu transporta sistēmas funkcionēšanu, saglabāt dabas un kultūras mantojumu, ainavas un bioloģisko daudzveidību, kā arī paaugstināt kultūrainavas un apdzīvoto vietu kvalitāti.

Teritorijas plānojuma izstrādes vadītāja ir Attīstības un projektu daļas vadītāja Inese Baumane (e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. ).

Lūdzam iedzīvotājus, nekustamo īpašumu īpašniekus un valdītājus, kā arī uzņēmumu vadītājus sniegt priekšlikumus teritoriju attīstībai, rakstot Ozolnieku novada domei, Stadiona ielā 10, Ozolnieki ar norādi Teritorijas plānojuma izstrādei.

 

 

 


 

Ar Ozolnieku novada domes 2014.gada 12.novembra lēmumu Nr.3 /protokols Nr.11/ apstiprināti saistošie noteikumi Nr.11/2014 „Ozolnieku novada teritorijas plānojums. Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi un grafiskā daļa".

 

Paskaidrojumu raksts (PDF fails)

Teritorijas izmantošanas un apbūves noteikumi (PDF fails)

Funkcionālā zonējuma karte (PDF faila atvēršanai iesakām izmantot tīmekļa pārlūku Internet Explorer)

Sarkanās līnijas:

Āne un Tetele (PDF fails)

Cena (PDF fails)

Dalbe (PDF fails)

Emburga (PDF fails)

Garoza (PDF fails)

Glūdas (PDF fails)

Iecēni un Brankas (PDF fails)

Jaunpēternieki (PDF fails)

Ozolnieki (PDF fails)

Raubēni (PDF fails)

Renceles (PDF Fails)

 

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

augusts, 2020
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
12
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs