Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Projektu konkurss „Es zinu, varu un daru 2018’”

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Noslēgusies iedzīvotāju iesniegto projektu īstenošana
Šogad konkursam „Es zinu, varu un daru" tika iesniegti 13 projekti par kopējo summu EUR 11 170,69, no kuriem apstiprināti tika 12, bet īstenoti 11 projekti par kopējo summu EUR 8905,41. 2 projektus īstenoja Salgales pagasta, bet 9 projektus Cenu pagasta iedzīvotāji – 4 projekti Ānes ciemā, pa 2 projektiem Dalbes un Branku ciemos un 1 projekts Jaunpēternieku ciemā. Īstenojot vienu no projektu konkursa galvenajām prioritātēm „publiski pieejamas dzīves telpas sakopšana, labiekārtošana" ir labiekārtotas vairākas novada teritorijas – Jaunatnes ielā Ānē, starp daudzdzīvokļu mājām Nr.3 un Nr.5 izbūvēts bruģēts gājēju celiņš, pie daudzdzīvokļu mājas Celtnieku ielā 2 pabeigta stāvlaukuma izbūve, pie daudzdzīvokļu mājas „Virši" Jaunpēterniekos uzstādīti soliņi un atkritumu tvertnes, kā arī uzlabots 300 m gara koplietošanas ceļa posma segums pie Švāgariem Salgales pagastā.
Ar interesantām un noderīgām idejām šogad 2 projektus pieteica Dalbes ciema iedzīvotāji, kuru rezultātā, pašu spēkiem izveidojot gaumīgu koka nožogojumu, labiekārtots atkritumu šķirošanas konteineru laukums, kā arī izgatavoti un pie mājas „Apšulejas" un Ozolu ielas sākumā uzstādīti 2 grāmatu apmaiņas punkti, jeb „Brīvās bibliotēkas".
2 projektus iesniedza un īstenoja biedrība „Tuvu" sadarbībā ar SIA UPPE – pabeigta pagājušajā gadā iesāktā skvēra barikāžu dalībnieku piemiņai „Brīvības gaisma" izveide, kā arī iegādāts projektors un ekrāns izglītojošu semināru un atbalsta pasākumu nodrošināšanai biedrības mērķa grupai – sociāli mazaizsargātiem iedzīvotājiem, bērniem, jauniešiem u.c.
Pašvaldības finansētais projektu konkurss tiek organizēts jau septīto gadu, un priecē, ka iedzīvotāju iniciatīva neapsīkst, un īstenoto projektu rezultātā vide ap mums top sakoptāka. Paldies aktīvajiem iedzīvotājiem par ieguldīto darbu! Šogad un iepriekšējos gados īstenoto projektu kopsavilkums apskatāms šeit

 


Izvērtēti konkursam „Es zinu, varu un daru" iesniegtie projekti
Ir noslēgusies pieteikumu iesniegšana, un ir izvērtēti šogad pašvaldības izsludinātajam projektu konkursam „Es zinu, varu un daru" novada iedzīvotāju iesniegtie projekti. Pašvaldības budžetā konkursa finansēšanai tika paredzēti 10 000 EUR, konkursam tika iesniegti 13 projektu iesniegumi par kopējo summu 11 170,69 EUR. Saskaņā ar Nolikumu, projekti tika vērtēti, ņemot vērā projekta nozīmību iedzīvotājiem, iedzīvotāju līdzdalības ieguldījumu, projekta rezultātu ilgtspējību un citus kritērijus. 2.maija domes Attīstības un tautsaimniecības komitejas sēdē tika apstiprināti 12 projekti.

Šogad aktīvākie ir bijuši Cenu pagasta iedzīvotāji, kas iesniedza 10 projektus, no kuriem 4 projekti tiks īstenoti Ānes ciemā, 3 projekti – Branku ciemā, 2 projekti – Dalbes ciemā un 1 projekts Jaunpēternieku ciemā. Projektu ietvaros iedzīvotāju spēkiem tiks labiekārtotas daudzdzīvokļu māju apkārtnes – ierīkoti celiņi, sakārtotas automašīnu stāvvietas, pie mājām uzstādīti soliņi un atkritumu urnas, labiekārtots šķiroto atkritumu laukums un izveidots grāmatu apmaiņas punkts Dalbē, veikta skvēra „Brīvības gaisma" izveides Brankās II kārta un citi. Salgales pagastā tiks īstenoti 2 projekti.

No 16.maija projektu iesniedzēji ir aicināti parakstīt līgumus, pēc kā var tikt uzsākta projektu īstenošana. Projekti ir jāīsteno līdz š.g. 1.oktobrim, pēc kā jāiesniedz atskaites. Projektu īstenošanas rezultāti tiks apkopoti un publicēti pašvaldības mājas lapā, kur sadaļā „Sabiedrība" ir pieejama informācija arī par iepriekšējos gados īstenotajiem projektiem.
Paldies novada aktīvajiem iedzīvotājiem, veiksmi projektu īstenošanā!

 


 

Ozolnieku novada pašvaldība aicina iedzīvotājus no 14. marta līdz 16. aprīlim iesniegt projektu pieteikumus konkursam „Es zinu, varu un daru 2018", kas šogad tiek organizēts jau septīto gadu. Projektus var iesniegt novada iedzīvotāji, iedzīvotāju grupas, kā arī biedrības un nodibinājumi, kas reģistrēti novadā. Projektu konkursu finansē Ozolnieku novada pašvaldība, kopējais konkursam pieejamais finansējums ir 10 000 EUR. Viena projekta īstenošanai var pieprasīt finansējumu līdz 1000 EUR. Projekta aktivitātēm ir jānotiek Ozolnieku novada teritorijā, tā īstenošanā ir jāiesaistās novada iedzīvotājiem, projekta rezultātiem ir jābūt publiski pieejamiem un jāveicina dzīves vides kvalitātes uzlabošanu novadā. Projekti līdz iepriekš norādītajam termiņam ir jāiesniedz drukātā veidā domes 2. vai 23. kabinetā un elektroniski jānosūta uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. . Apstiprināto projektu īstenošanu varēs uzsākt maija mēnesī, projekti būs jāīsteno līdz 2018. gada 1. oktobrim.

Konkursa Nolikums, iesnieguma un atskaites veidlapas ir pieejamas www.ozolnieki.lv sadaļā „Sabiedrība"- „Es zinu, varu un daru" – „2018". Vērtējot projektus, tiks vērtēts arī pieteikumu aizpildīšanas kvalitāte, tāpēc aicinām rūpīgi iepazīties ar Nolikuma prasībām un jautājumu vai neskaidrību gadījumā rakstīt Antrai Pošeikai uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. vai zvanīt pa tālruni 20042150.

Nolikums ZVD 2018

Iesnieguma veidlapa

Atskaites veidlapa

 

Iecavas talka ZVD ZVD 2018

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

augusts, 2020
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
5
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs