Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Projektu konkurss „Es zinu, varu un daru” 2017

  A- A A+ Drukāt lapu  
 


2017. gada pašvaldības finansētajam konkursam „Es zinu, varu un daru" tika iesniegti 18 projekti un pieprasīts 15 766,01 EUR finansējums, no kuriem vērtēšanas komisija apstiprināja 9 projektus. Līdz septembra beigām tika iesniegtas atskaites – šogad projekti īstenoti par summu 8 020,41 EUR. Seši no projektiem tika īstenoti Cenu pagastā – veikta autostāvvietas izveides II kārta pie daudzdzīvokļu nama Ānē un sakārtota iebrauktuve un pagalms starp mājām Progresa ielā Tetelē, pašu iedzīvotāju spēkiem atjaunota un labiekārtota atpūtas vieta pie daudzdzīvokļu mājas Saules ielā Brankās, uzstādīts āra trenažieris pie Teteles pamatskolas, PII Saulītes bērni turpmāk varēs darboties vecāku uzstādītajā un iekārtotajā siltumnīcā, kā arī aktīvu iedzīvotāju grupa Brankās izstrādāja un pašvaldībā saskaņoja labiekārtojuma projektu atceres vietas 1991.gada barikāžu dalībniekiem „Brīvības gaisma" izveidei, kā arī organizēja sakopšanas talkas. Renāte Bērante ar domubiedru grupu arī šogad organizēja talku Iecavas upes attīrīšanai no tajā sakritušajiem kokiem, posmā no Rīgas ielas tilta Branku virzienā 2 km aiz dzelzceļa tilta. Daudzbērnu ģimeņu biedrība īstenoja projektā paredzēto Tēvu dienas svinību pasākumu, kas norisinājās „Caunītēs", kas bija kupli apmeklēts – piedalījās 78 dalībnieki. Pie Emburgas pilskalna ir uzstādīti „Salgales atbalsta biedrības" iesniegtajā projektā paredzētie labiekārtojuma elementi – atpūtas vietas komplekts un gulbju mājiņa. Šajā un iepriekšējos gados īstenoto projektu kopsavilkumus var apskatīt www.ozolnieki.lv sadaļā „Sabiedrība", apakšsadaļā „Es zinu, varu un daru".

Paldies iedzīvotājiem par atsaucību un ieguldījumu mūsu novada vides sakārtošanā! Šāda projektu konkursa izsludināšanu plānojam arī nākamā gada pavasarī - aicinām sekot informācijai „Ozolnieku Avīzē", mājas lapā un sociālajos tīklos!


Projektu īstenošanas rezultātu kopsavilkums skatāms šeit


2017.gada projektu konkursam tika iesniegti 18 projektu iesniegumi par kopējo summu 15 766,01 EUR. No Cenu pagasta iedzīvotājiem tika saņemti 13 iesniegumi, tajā skaitā 2 iesniedzēji iesnieguši pa 3 projektiem un viens – divus projektus. No Ozolnieku pagasta iesniegti 3 iesniegumi, no Salgales pagasta – 2 iesniegumi. No kopējā skaita 4 projektus iesniegušas novada biedrības, pārējos projektus – fiziskas personas.

Projektu konkursa mērķis un viens no galvenajiem vērtēšanas kritērijiem ir pašu iedzīvotāju līdzdalība un ieguldītais darbs projektu īstenošanā, kā arī projekta nozīmība un ieguvums iedzīvotājiem. Izvērtējot projektus, komisija nolēma apstiprināt 9 projektus par summu 8 172,03 EUR. Septiņos apstiprinātajos projektos paredzēta teritoriju sakopšana un labiekārtošana – arī šogad tiks rīkota Iecavas upes sakopšanas talka, tiks labiekārtotas teritorijas Brankās, Ānē, Tetelē un Emburgā, vienā projektā paredzēts organizēt ģimeņu stiprināšanas pasākumu.

Apstiprināto projektu iesniedzēji tiks informēti par laiku, kad jāierodas parakstīt projektu īstenošanas līgumi. Projekti jāīsteno līdz š.g.15.septembrim, 2 nedēļu laikā pēc šī termiņa jāiesniedz atskaites.

Paldies novada aktīvajiem iedzīvotājiem par atsaucību, un veiksmi projektu īstenošanā!

 


Ozolnieku novada pašvaldība izsludina iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas konkursu „Es zinu, varu un daru!", kura prioritātes saglabājas tādas pat kā iepriekšējos gados - publiski pieejamas dzīves telpas sakopšana un labiekārtošana, iedzīvotāju aktīvās atpūtas, veselīga dzīvesveida, sporta un kultūras aktivitāšu veicināšana. Projektu iesniegšanas termiņš ir 25.aprīlis, projekti jāīsteno līdz šī gada 15.septembrim. Konkursam paredzētais finansējums ir 10 000 EUR, vienam projektam var pieprasīt finansējumu līdz 1000 EUR.

Vēlamies uzsvērt, ka projektu konkursa mērķis ir veicināt iedzīvotāju iesaistīšanos dzīves vides uzlabošanā novadā, tāpēc obligāts nosacījums ir pašu iedzīvotāju ieguldītais darbs un līdzdalība projektu īstenošanā. Vērtējot projektus, tiks ņemta vērā projekta nozīmība iedzīvotājiem un novadam.

Aicinām interesentus iepazīties ar projektu iesniegšanas prasībām konkursa Nolikumā un jautājumu gadījumā griezties pašvaldībā, 28.kabinetā, zvanīt pa tālruni 66047857 vai rakstīt uz e-pasta adresi: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Nolikumu 2017 skatīt šeit...

Iesnieguma veidlapu skatīt šeit...

Atskaites veidlapu skatīt šeit...

 

 


 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

jūlijs, 2020
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
3
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs