Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Projektu konkurss "Es zinu, varu un daru" 2013.

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Jau iepriekš informējām, ka 2013. gadā izsludinātajam iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursam „Es zinu, varu un daru” tika iesniegti 27 iesniegumi, no kuriem apstiprināti 23 projekti. Tāpat kā iepriekšējā gadā – konkursa mērķis bija veicināt iedzīvotāju iniciatīvu un līdzdalību dzīves vides uzlabošanā.

Paldies visiem iedzīvotājiem, kuri atrada laiku un iedvesmu, piedalīties pašvaldības organizētajā projektu konkursā „Es zinu, varu un daru”, padarot Ozolnieku novadu dzīvošanai vēl ērtāku un sakoptāku! Prieks, ka cilvēki ir gatavi ne tikai dalīties savās idejās un redzējumā par to, kas nepieciešams konkrētā ciema teritorijā, bet gatavi arī iesaistīties un sniegt savu personīgo ieguldījumu šo ideju realizēšanā! Aizvien pierādās, ka kopā mēs varam paveikt ļoti daudz vērtīgus darbus, kas rada prieku ne tikai projektu īstenotājiem, bet visiem novada iedzīvotājiem! Paldies par sadarbību!

Sīkāk par realizētajiem projektiem skatīt šeit…

 Ozolnieku novads būs tāds, kādu to veidos Ozolnieku novada iedzīvotāji!

 

***************************************************************************************************************

Šogad izsludinātajam iedzīvotāju iniciatīvas veicināšanas projektu konkursam „Es zinu, varu un daru” tika iesniegti 27 iesniegumi, no kuriem tika apstiprināti 23 projekti par kopējo summu - LVL 10 191.60. Tāpat kā iepriekšējā gadā – konkursa mērķis bija veicināt iedzīvotāju iniciatīvu un līdzdalību dzīves vides uzlabošanā. Priecē, ka šogad sasparojušies Salgales pagasta iedzīvotāji, kas iesnieguši 15 projektu iesniegumus, no Ozolnieku pagasta iedzīvotājiem saņemti 11 iesniegumi un tikai 1 no Cenu pagasta.

Īstenojot iedzīvotāju projektu idejas, tiks veikti gan teritoriju labiekārtošanas darbi – daudzdzīvokļu māju pagalmos Ozolniekos un Salgalē labiekārtoti bērnu rotaļlaukumi, uzstādīti velostatīvi, gan veicinātas iedzīvotāju sportiskās aktivitātes - izveidots strītbola laukums Garozā, atjaunots pludmales volejbola laukums Tetelē, iegādāti futbola vārti sporta laukumam pie Garozas pamatskolas, iekārtotas telpas un iegādāts dažāda veida sporta inventārs individuāliem treniņiem Garozas pakalpojumu centrā „Eži” un Salgales pamatskolā, kā arī pēc skrējēju kluba „Ozolnieki” iniciatīvas projektu ietvaros tiks veikta skrējienu distanču sertificēšana un papildināts inventārs kvalitatīvai sacensību organizēšanai.

Interesantu ideju īstenos biedrība „IMKA Salgale”, pie Salgales pamatskolas izveidojot „baso pēdu taku”, kur 30 m garumā secīgi mīsies dažādi dabas materiāli – koks, rupjākas un smalkākas akmens šķembas, oļi, priežu čiekuri, u.tml., kas darbosies kā pēdu masāžas materiāls gan lieliem, gan maziem interesentiem.

Saskaņā ar noslēgtajiem līgumiem projekti ir jāīsteno līdz š.g. 31.jūlijam. Šobrīd jau ir pabeigts 1 projekts – uzstādīts strītbola grozs Garozā.

7.1.

 

Pēc visu projektu pabeigšanas un atskaišu iesniegšanas pašvaldības projektu vērtēšanas komisija apmeklēs projektu īstenošanas vietas un par rezultātiem informācija tiks sniegta gan „Ozolnieku Avīzē”, gan novada mājas lapā.

 Antra Pošeika 
 projektu koordinatore

 Ozolnieku novads būs tāds, kādu to veidos Ozolnieku novada iedzīvotāji!

*************************************************************************************************************
 

Jau otro reizi ar vārdiem: „Ja Tu zini, ko Ozolnieku novadā vajadzētu ieviest no jauna vai pilnveidot… Ja Tu vari veltīt savu laiku, lai šo ideju uzliktu uz papīra… Ja Tu pats esi gatavs darīt un iesaistīties, lai savu ideju realizētu, tad… projekts „Es zinu, varu un daru” ir domāts tieši Tev”, Ozolnieku novada pašvaldība aicina iedzīvotājus rakstīt projektus un līdzdarboties novada dzīves kvalitātes uzlabošanā.

Izvirzītās konkursa prioritātes: kopīgās dzīves telpas labiekārtošana, sporta un kultūras tradīciju saglabāšana un attīstība, iedzīvotāju interešu izglītības veicināšana. Šogad vērtējot iesniegtos projektus, augstāks novērtējums būs tiem iesniegumiem, kuru īstenošanā paredzēts iesaistīt pēc iespējas vairāk iedzīvotāju un ieguldīt pašu darbu.

Projektu pieteikumus var iesniegt: *fiziska persona, kuras deklarētā dzīvesvietas adrese ir Ozolnieku novadā; *neformāla Ozolnieku novada iedzīvotāju grupa, kurus apvieno īslaicīgs/patstāvīgs kopīgs darbības mērķis; *biedrības un nodibinājumi, kuru juridiskā adrese ir Ozolnieku novadā.

Konkursam iesniegtajam projektam jāatbilst nosacījumiem: *projekta īstenošanā iesaistīti vietējie iedzīvotāji, *projekta īstenošana uzlabo sabiedrības dzīves vidi/kvalitāti, *projektam nav peļņas gūšanas rakstura, *projekts tiek īstenots Ozolnieku novada teritorijā.

Projektu jāiesniedz Ozolnieku novada domē līdz 2013.gada 30.aprīlim, plkst. 13:00.  

Projekti jāīsteno līdz 2013.gada 31.jūlijam.

Projektu konkursu finansē pašvaldība, vienam projektam iespējams saņemt līdz 500 LVL līdzfinansējumu.

Viens projektu iesniedzējs var iesniegt ne vairāk kā trīs projektus.

Pagājušajā gadā pašvaldības organizētā projektu konkursa pieredze pierādīja, ka Ozolnieku novada iedzīvotāju interese un atsaucība ir liela, par projektā piešķirto finansējumu, iegādājoties materiālus, pašu spēkiem tika atjaunots bērnu rotaļlaukums Parka ielas 3 pagalmā Ozolniekos, iegādājoties inventāru, uzstādīts vingrošanas komplekss bērniem Skolas ielas 11 un 13 māju iekšpagalmā, izmantojot projektā iegādāto inventāru, skrējēju klubs „Ozolnieki” organizēja skriešanas sacensības, izveidojot jaunas disciplīnas, u.c.

Lai rosinātu Jūsu iztēli, vēl daži no iespējamajiem projektu piemēriem: *bērnu rotaļu laukumu, sporta laukumu ierīkošana, *daudzdzīvokļu ēku apkārtnes labiekārtošana, koplietošanas telpu remonts, *dabas, atpūtas, sporta taku ierīkošana, *peldvietu labiekārtošana, *sporta, kultūras pasākumu organizēšana vietējiem iedzīvotājiem utml.

Projektu konkursa "Es zinu, varu un daru" nolikumu skatīt šeit...

Iesnieguma veidlapu skatīt šeit…

Projekta īstenošanas atskaites formu skatīt šeit…

Jautājumus par projekta noteikumiem var uzdot, zvanot pa tālruni 66047857 vai rakstot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Plānots, ka rudenī tiks izsludināts vēl viens projektu konkursa "Es zinu, varu un daru" posms.


Ozolnieku novads būs tāds, kādu to veidos Ozolnieku novada iedzīvotāji!

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

augusts, 2020
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
5
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs