Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Projektu konkurss „Es zinu, varu un daru” 2015.

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

2015.gada 15.oktobrī noslēdzās pašvaldības organizētā un finansētā projektu konkursa "Es zinu, varu un daru" ietvaros atbalstīto projektu īstenošana.

Šogad tika īstenoti 23 projekti par kopējo summu EUR 13 172,73. Projekti tika īstenoti dažādās jomās: 1) teritorijas labiekārtošana (rotaļu, sporta laukumu elementu, soliņu uzstādīšana, apstādījumu veidošana, velo novietne u.c.); 2) interešu izglītības iespēju paplašināšana sporta, kultūras u.c. jomās; 3) kopēji pasākumi novada iedzīvotājiem.

Ar īstenoto projektu īsu apskatu un fotogrāfijām varat iepazīties šeit.

Projektu konkursa mērķis līdzīgi kā citus gadus bija veicināt iedzīvotāju privātu iniciatīvu un iesaistīšanos savas dzīves vides sakārtošanā un sabiedrisko aktivitāšu dažādošanā, tādējādi attīstot sadarbību starp vietējo sabiedrību un pašvaldību un sekmējot kopīgu atbildību par dzīves kvalitātes uzlabošanu novadā.

Aicinām arī turpmāk būt aktīviem un radošiem, un kopīgi iesaistīties mūsu novada vides sakārtošanā un uzlabošanā!

************************************************************************************************************

Ir noslēgusies projektu iesniegšana pašvaldības izsludinātajam projektu konkursam „Es zinu, varu un daru". Šogad ir iesniegts līdz šim lielākais projektu iesniegumu skaits - 51 projekts, kopējā pieprasītā summa - 31882,42 EUR, kas vairāk kā 2 reizes pārsniedz budžetā atvēlēto summu. No Ozolnieku pagasta saņemti 17 iesniegumi, no Salgales pagasta - 14 projekti un sasparojušies ir Cenu pagasta iedzīvotāji – saņemti 20 iesniegumi.

Projektu vērtēšanas komisija līdz 20.maijam plāno izvērtēt iesniegtos projektus. Informācija iesniedzējiem par konkursa rezultātiem tiks nosūtīta uz iesniegumos norādītajām e-pasta adresēm, kā arī būs pieejama pašvaldības mājas lapā, sadaļā „Sabiedrība" – „Es zinu, varu un daru" – 2015.

 

**************************************************************************************************

Ir klāt pavasaris, un pašvaldība izsludina ikgadējo, jau ceturto, projektu konkursu „Es zinu, varu un daru", aicinot novada iedzīvotājus iesaistīties savas dzīves vides uzlabošanā. Projektu iesniegšanas termiņš ir 27.aprīlis, ar konkursa nolikumu un iesniedzamajiem dokumentiem no 20.marta var iepazīties pašvaldības mājas lapā www.ozolnieki.lv sadaļā „Sabiedrība" – „Es zinu, varu un daru". Projekti jāīsteno līdz šī gada 15.oktobrim.
Projektu konkursa mērķis ir veicināt iedzīvotāju privātu iniciatīvu un iesaistīšanos savas dzīves vides sakārtošanā un sabiedrisko aktivitāšu dažādošanā, tādējādi attīstot sadarbību starp vietējo sabiedrību un pašvaldību un sekmējot kopīgu atbildību par dzīves kvalitātes uzlabošanu novadā. Saskaņā ar nolikumu, konkursa prioritātes ir aktīvās atpūtas, sporta un kultūras aktivitāšu un interešu izglītības iespēju veicināšana un dažādošana novada iedzīvotājiem, kopīgās dzīves telpas labiekārtošana. Projektu iesniedzēji var būt Ozolnieku novada iedzīvotāji – gan fiziskas personas un neformālas personu grupas, gan novadā reģistrētas biedrības un nodibinājumi. Projekta īstenošanā ir jāiesaistās novada iedzīvotājiem un projekta rezultātiem ir jābūt publiski pieejamiem. Projektu konkursu finansē pašvaldība, vienam projektam iespējams saņemt līdz 700 EUR līdzfinansējumu. Viens projektu iesniedzējs var iesniegt ne vairāk kā trīs projektus. Iesniegtos projektus vērtēs komisija, priekšroku dodot oriģinālām projektu idejām, projektiem, kuru īstenošanā būs pašu iedzīvotāju darba ieguldījums un kuru rezultāti būs plašāk pieejami.
Aicinām būt aktīviem un radošiem, uzrunāt savus draugus un kaimiņus, un kopīgi iesaistīties dzīves vides uzlabošanā mūsu novadā!
Jautājumus par projektu iesniegšanu var uzdot, zvanot pa tālruni 66047857 vai rakstot uz Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Projektu konkursa nolikums un iesniedzamie dokumenti:

Konkursa nolikumu skatīt šeit...

Projekta iesnieguma veidlapu skatīt šeit...

Projekta atskaiti skatīt šeit...


Seko līdzi Ozolnieku novada pašvaldības aktualitātēm arī facebook

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

jūlijs, 2020
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
10
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs