Aptauja

Pašlaik nav aktīvu aptauju!

Novada teritorijā esošie uzņēmumi

  A- A A+ Drukāt lapu  
 

Cienījamo, Uzņēmēj!

Šī ir sadaļa, kur labprāt atzīmēsim informāciju par Ozolnieku novada teritorijā esošajiem uzņēmumiem, tāpēc, ja Jūs savu uzņēmumu šajā listē pagaidām neatrodat, informējiet, rakstot: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. .

Pašvaldības portāls ir viens no ērtākajiem veidiem kā Jūsu potenciālajam klientam par Jums uzzināt!

Uzņēmumi, iestādes, mājražotāji un amatnieki Ozolnieku novadā

N.p.k

Nosaukums

Īss apraksts

Kontaktinformācija

1.

"G.R.B. investīcijas" - Ozo Ledus Halle, SIA

Masu slidošana, masu slidošana ar nūjām, ledus laukuma noma, saunas īre, slidu noma un asināšana, OZO bārs, OZO daiļslidošanas klubs

Stadiona iela 5b, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 63050615, 26604863, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.ozohalle.lv

2.

Mārupes metālmeistars, A/S

Uzņēmums ražo tērauda jumtu un sienu segumus, ūdens noteksistēmas un visus nepieciešamos papildelementus jumtu ierīkošanai, kā arī dažādu gabarītu metāla konstrukcijas.

Kopiela 1b Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 63050650, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.metalmaster.lv

3.

Agate Hotel, SIA "Villa Elizabete"

Uzņēmums piedāvā viesnīcas un restorāna pakalpojumus. Viesnīcai ir pieredze masu pasākumu organizēšanā un ēdināšanā - kāzas, konferences, sporta nometnes u.c. Viesnīcas restorāns piedāvā arī dzīvās mūzikas vakarus.

Skolas iela 16, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 28684473, 63013527, 25661811 (restorāns), Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.agatehotel.lv

4.

Agro Property Invest, SIA

Uzņēmums nodarbojas ar lauksaimniecību un mežsaimniecību, graudaugu audzēšanu

Ausmas, Salgales pag., Ozolnieku nov., tālr.: 26574869, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

5.

Alises zeme

Piedzīvojumiem bagāts ceļojums Alises zemē kopā ar dažādiem tēliem - zinošo Omīti (var vākt zāļu tējas un pirtsslotas), jautro Trusīti (iespējams ceļot starp saimniecības dzīvniekiem (trušiem, kazām, suņiem, kaķiem, zirgiem, fazāniem u.c.)) un pašu Alisi. Ekskursija ar ugunskurā ceptiem kārumiem. Ekskursijas piedāvājums īpaši piemērots skolēnu grupām.

Māja "Rēvici", Salgales pag., Ozolnieku nov., tālr.:29733601, 26774592

6.

Atpūtas bāze "Vīksnas"

Piedāvā banketu zāli, saunu, baseinu, gaisa hokeju, nakšņošanas iespējas, dīķi u.c. iespējas.

“Vīksnas”, Cenu pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 26545412,

www.dalbespirts.lv

7.

Atpūtas vieta "Saulgrieži"

Uzņēmums sadarbojoties ar IK "Sinel" veic dažāda veida projektēšanas, būvniecības un autoruzraudzības darbus. Uzņēmuma pamatdarbības virzieni ir: Arhitektūra - Izstrādā dažāda veida un tipa projektus. Veic izmaiņas projektos, rekonstrukcija, renovācija, detālplānojumi.   Būvniecības pakalpojumi - veic dažāda veida projektēšanas, būvniecības un autoruzraudzības darbus. Atpūtas kompleksa pakalpojumi (Viesu māja piedāvā organizēt konferences, seminārus, izmantot pirti, baseinu, kā arī āra aktivitātes - peldvietu, bērnu laukumu, lapeni, vietu grillēšanai u.c.).

"Saulgrieži", Cenu pagasts, Ozolnieku novads, tālr.: 26542202, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

www.projektsmaja.lv   

8.

AUTO KADA AJ, SIA

Uzņēmums nodarbojas ar pēcavāriju servisu - rāmju, kabīņu ģeometrijas korekciju un komerctransportra krāsošanu.

Rubeņu ceļš 62b, Raubēni, Cenu pag., Ozolnieku nov., LV-3002, tālr.:29254518, 29289088, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.autokadaaj.lv

9.

BAC METAL, SIA

Gatavo metālizstrādājumu ražošana, izņemot mašīnas un iekārtas, metāla konstrukciju un to sastāvdaļu ražošana

Rubenu Cels 50, Raubēni, Cenu pag., Ozolnieku nov., LV-3002, tālr.: 63020071, 29234120,

www.bacmetal.lv 

10.

Baltijas psiholoģijas un menedžmenta augstskola

Augstskola nodrošina studējošiem augstāko izglītību un kvalifikāciju, atbilstoši mūsdienu starptautiskajām prasībām psiholoģijas, sociālās aprūpes, ekonomikas zinātņu jomās.

Skolas iela 4B, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.63050553, www.psy.lv

11.

Baltijas Starptautiskā Akadēmija

Akadēmija piedāvā studiju programmas 1. un 2. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studijas (mācību ilgums – 2-2,5 gadi un 4-4,5 gadi), akadēmiskā un profesionālā bakalaura izglītības studijas (mācību ilgums – 3-4,5 gadi), kā arī akadēmiskās un profesionālās maģistrantūras un doktorantūras studijas. Tā nodrošina studiju programmas tiesību zinātnē, uzņēmējdarbībā, sabiedriskās attiecībās, psiholoģijā, sociālajā darbā.

Skolas iela 4B, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 63050533, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. http://jelgava.bsa.edu.lv 

www.bki.lv

12.

"Bārs "Meka"", SIA

Uzņēmums piedāvā plašu dzērienu klāstu, maltīti, vietu ballīšu rīkošanai, kā arī bērnu rotaļu istabu – labirintu.

Stadiona 5a, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 63050162, 29121214, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.meka.lv

13.

CLOUDEX, SIA

Uzņēmums piedāvā IT risinājumu kravu pārvadātājiem un/vai ekspeditoriem, kas piemērots dažāda lieluma uzņēmumiem. Risinājums nodrošina biznesa procesu automatizāciju, automātisku nepieciešamo dokumentu sagatavošanu un citas iespējas, kas atvieglo kravu pārvaldi

Saules iela 2, Brankas, Cenu pagasts, Ozolnieku novads, tālr.: 29489925 Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

www.cloudex.lv  

14.

Daces kūkas

Konditoreja, cepumi, kūkas, kas gatavotas no kvalitatīviem produktiem un Latvijā audzētām ogām

Tālr.: 29283426, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.daceskukas.lv

15.

Diggers united, SIA

Elektroinstalāciju ierīkošana, interneta kabeļu un pieslēgumu ierīkošana

Dārznieki, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 29478796, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

16.

DINEX LATVIA, SIA

Uzņēmums nodarbojas ar izplūdes sistēmu un filtru ražošanu kravas mašīnām, autobusiem un industriālajiem spēkratiem. Dinex ražo vairāk nekā 95% no visām nepieciešamajām detaļām izplūdes sistēmai ieskaitot modernas izplūdes sistēmu tehnoloģijas - caurulēm, klusinātājiem, skavām, izplūdes piederumiem, atkabināšanas elementiem, izolācijām un uzlabotām pēcapstrādes sistēmām ar atsevišķām pārklāšanas tehnoloģijām un DOC, DPF, SCR, POC un F-SCR paredzētiem substrātiem.

Rubenu cels 58, Raubeni, Ozolnieku nov. LV-3002, tālr.: 63020200, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.dinex.dk

17.

Salons "Lemond", SIA "DMVN"

Uzņēmums piedāvā friziera, kosmetologa, solārija un manikīra pakalpojumus.

Rīgas iela 20c, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 27440044, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.lemond.lv

18.

DOMINUSS, SIA

Uzņēmums sniedz industriālā alpīnisma pakalpojumus, veicot dažādus darbus augstumā: jumtu labošana, krāsošana, apsekošana, fasādes labošanas, krāsošanas darbi, reklāmas plakātu montāža un demontāža, logu mazgāšana, ēkas fasādes mazgāšana, bīstamu koku zāģēšana u.c.

Alejas iela 15, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Ozolnieku nov., LV- 3018, tālr.: 29147355, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

19.

E Daugava, SIA

Uzņēmums nodarbojas ar videi kaitīgo un bīstamo atkritumu pieņemšanu un pārstrādi: pieņem un attīra ar naftas produktiem piesārņoto augsni, pārstrādā nolietotas riepas, attīra organiskos šķīdinātājus, piedāvā riepu smalcināšanas pakalpojumus.

"Akači", "Atvari", Salgales pagasts, Ozolnieku novads, LV-3045, tālr.: 26481619 (apstrādes iecirknis), 20197779 (direktors), Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

www.edaugava.lv

20.

EIRAS, SIA

Sausiņu un cepumu ražošana; ilgi uzglabājamo konditorejas izstrādājumu un kūku ražošana

Aizupe 51, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Ozolnieku novads, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

21.

ELK Plus, SIA

Uzņēmums specializējies dažāda veida poliuretāna izstrādājumu ražošanā. No viskozi elastīgajā poliuretāna putām tiek ražoti protektori motobraucējiem, slēpotājiem un jātniekiem. No mīkstajām elastīgajām putām tiek ražoti vilcienu sēdekļu spilveni, ir iespēja ražot poliuretāna putu izstrādājumus ar dažādiem koka un metāla ielikņiem No mīkstajām integrālajām putām tiek ražoti dažāda veida krēsli, rokturi, galvas balsti un dažādas citas tehniskas detaļas

Saules iela 8, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 63007005, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.elkplus.lv

22.

Emburgas filtri, SIA

SIA "Emburgas filtri" izgatavo gaisa filtrus ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēmām.

Draudzības iela 8, Emburga, Salgales pag., Ozolnieku nov., LV-3045, tālr.: 67 616 001, 27 081 817, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.emburgasfiltri.lv 

23.

EMKONS, SIA

Autobusu un mikroautobusu noma

Ozolnieku nov., Ozolnieku pag., Ozolnieki, Stadiona iela 4, LV-3018, tālr.:25950821, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

24.

Firma Konstants, SIA

Dzīvojamo un nedzīvojamo ēku būvniecība, ēdināšanas pakalpojumi, autoserviss (pirmspārdošanas sagatavošana, piekares diagnostika, remonts, eļļas un filtru maiņa, izpūtēja maiņa, remonts, ģeneratora diagnostika, remonts, lukturu regulēšana, riepu maiņa, balansēšana, bremzes: diagnostika, remonts, sajūga remonts)

Rīgas 52, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 63050439, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

25.

GALDNIECĪBA VANGA, SIA

Uzņēmums sniedz galdniecības pakalpojumus, izgatavo mēbeles, koka izstrādājumus, durvis, kāpnes, trepes, apdares materiālus, grīdas segumus u.c.

Zemgales iela 13, Brankas, Cenu pag., Ozolnieku nov., LV-3042, tālr.: 29495043, 63057765, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

26.

GEOR, SIA

Uzņēmums sniedz pakalpojumus metāla lokšņu, cauruļu un stiepļu apstrādē. Tehniskais aprīkojums atļauj apstrādāt tēraudu, nerūsējošo tēraudu un alumīniju. Ražošanas cikls sākas ar izstrādājuma projektēšanu ar konstruktora programmu palīdzību un iekļauj: lāzergriešanu, locīšanu, metināšanu un pulverkrāsošanu. Uzņēmuma darbības profils – nestandarta metālkonstrukcijas - dažādu metāla izstrādājumu ražošana pēc klienta vēlmēm: daudzveidīgas iekārtas veikaliem un noliktavām (sastatņi, stendi, perforētie statņi, restes, grozi, āķi un t.t.); individuāli izstrādāti reklāmas stendi; sadzīves mēbeles; garderobes un metāla skapji mantu glabāšanai; pastkastītes; atkritumu tvertnes; metāla durvis; nožogojumi u.c.

Langervaldes iela 5, Raubēni, Cenu pagasts, Ozolnieku novads, LV-3002, tālr.: 63050749, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.geor.lv

27.

GLASSSTYLE, SIA IM CONSTRUCTIONS

Uzņēmums piedāvā individuālus risinājumus stikla konstrukcijām - pilnstikla veramas un bīdāmas durvis, bīdāmās sienas, stikla kāpnes, margas, dušas sienas, stikla starpsienas, akvāriji, terāriji. Daudzas stikla konstrukcijas kombinējas tieši ar metālu (lifta šahtas, margas, jumti u.c.  stikla konstrukcijas). Tiek nodrošināts pilns ražošanas cikls, no projektēšanas līdz montāžas darbiem.

Saules iela 9—59, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 22343522, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

www.glassstyle.lv

28.

"REŠETILOVS un CO", IK

Uzņēmums ir oriģinālā aprīkojuma ražotājs notekūdeņu lokālai attīrīšanai, kas mērķēta uz attīrīto notekūdeņu atkārtotu izmantošanu un nekaitīgu izlaidi vidē. Tiek ražotas sadzīves notekūdeņu attīrīšanas iekārtas un stacijas ar ražību 2 – 20,000 m3/dnn, ieskaitot aprīkojumu pirmreizējai (mehāniskai attīrīšanai, dzidrināšanai), otrējai (bioloģiskai) un terciārai sadzīves notekūdeņu attīrīšanai, dezinfekciju, atkritumu, smilšu un nogulšņu apstrādi. Uzņēmums piedāvā arī šādus pakalpojumus: CNC lāzergriešana, lokšņu metāla locīšana, robotizētā metināšana, MIG/MAG, TIG metināšana, kontaktmetināšana. Cauruļu griešana un metināšana. Metālu locīšana, griešana, plazmas griešana, virpošana, štancēšana, virsmas apstrāde, montāža, elektromontāža, dekoratīvie darbi.

Rubeņu ceļš 48a, Raubēni, Cenu pag., Ozolnieku nov., LV-3042, tālr.: 63024572, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. www.resetilovs.lv 

29.

"ZEMGALES PONIJI", IK

Uzņēmums piedāvā ekskursijas lauku sētā, piknika vietu, grupu ekskursijas skolēniem un bērnu dārzu audzēkņiem. Lauku sētā dzīvo ēzeļi, poniji, mūlis, gotiņa, lama, truši, punduraitas, pundurkazas, pundurcūkas, putni u.c.

Jaunaudzes, Cenu pag., Ozolnieku nov., LV-3042, tālr.:27171712, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. www.zoolaukuseta.lv  

30.

ILZES SVĒTKU AĢENTŪRA, SIA

Svētku organizēšana, piedāvā izveidot svētku programmu, piemeklēt svinībām atbilstošu norises vietu, vakara vadītāju, muzikantus un tml.

Ziedoņa iela 11, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018 tālr.: 29511527, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

http://ilzessvetkuagentura.1w.lv/49-ilzes-svetku-agentura/

 

31.

JS Caunītes, SIA

"Caunītes" - lauku sēta latviskām tradīcijām dod iespēju pabūt latviskā vidē un darboties atbilstoši gadskārtas ritmam un norisēm dabā. "Caunīšu" klēts centrālā vieta ir ar malku kurināma maizes krāsns, kurā tiek piedāvāts izcept katram savu saldskābmaizes kukulīti. Vienas šādas pamatprogrammas ilgums ir 4 stundas un tās laikā bez maizes cepšanas papildus ir iespējams:
   - dzirdēt īsu stāstījumu par mājas vēsturi un latviskās gadskārtas ritmu
   - malt graudus rokas dzirnavās
   - izmēģināt lupatu deķu aušanu trizuļu stellēs
   - izšūt latviskās zīmes, speciāli tam paredzētos galdiņos
   - izdziedāt kādu dziesmu kokles pavadījumā vai iziet kādu latvisko rotaļu (pēc vēlēšanās)
   - izkustēties rotaļu laukumā
   - uzspēlēt no koka veidotas galda spēles, izveidot koka klucīšu "čūskas" u.c.

Cenu pag., Ozolnieku nov., "Caunītes", lv-3018, tālr.:
Tel. +371 26352395 (Santa Rubene), Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
www.caunites.lv

32.

KERR, SIA 

Starptautiskie kravu pārvadājumi uz/no Eiropas valstīm.

Vītolu iela 2, Garoza, Salgales pagasts, Ozolnieku novads, tālr.: +371 2788116

www.kerr.lv

33.

KIBERTELPA, SIA

Uzņēmums izstrādā: mājas lapas uzņēmumiem un organizācijām (saturs, dizains un izstrāde), interneta veikalus, programmatūru - dažāda veida datubāžu pārvaldes rīkus, CRM web aplikācijas. Sarežģītu un laikietilpīgu datu ievades un apstrādes procesu automatizācija.

Rīgas iela 34, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Ozolnieku novads, tālr.:+371 26 079 974, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

www.kibertelpa.lv

34.

Kokaudzētava "Bētras", ZS

Kokaudzētava piedāvā saimniecībā audzēto stādu - augļu koku un ogulāju (ābeles, bumbieres, ķirši, plūmes, upenes, jāņogas, ērkšķogas, avenes, krūmcidonijas, aronijas un saldie pīlādži) iegādi. Saimnieki dod padomus par augļu dārzu veidošanu un augļkoku audzēšanu, piedāvā ekskursiju pa kokaudzētavu. Tāpat iespējams iegādāties TEPAT saimniecībā gatavotas veselīgās krūmcidoniju un dzērveņu sukādes un sīrupus.

“Bētras”, Sidrabenes pagasts, Ozolnieku novads, LV-3045, tālr.: 29494883 (Uldis Gross), 28662847 (Iveta Grosa), Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   www.betras.lv

35.

Krūklēna Galdnīca, SIA

Mēbeles un noderīgas lietas no bērza saplākšņa un citiem plākšņu materiāliem.

"Krūklēni", Cenu pag., Ozolnieku nov., LV-3018, tālr.: 2917 1656 www.kruklenagaldnica.lv

36.

Kveila M, SIA

Uzņēmums nodarbojas ar mēbeļu ražošanu, mēbeļu sagatavēm, ozolkoka gultu izgatavošanu.

Smilškalni, Cenu pag., Ozolnieku nov. LV-3018, tālr.: 29591011, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

37.

Ķiploku pasaule, SIA

Ķiploku audzēšana un pārstrāde, degustācijas - iespēja nobaudīt ķiploku tēju, marinētus ķiploku ziedus, ķiploku salsu, "rīkļu rāvēju" un pat ķiploku karameles.

Priežu iela 8, Dalbe, Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 29206015, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

38.

Laivu Sports, SIA

Kanoe laivu noma

Ozolnieku nov., Ozolnieku pag., Ozolnieki, Kļavu iela 6, LV-3018, 26761807, 26400888, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.laivusports.lv

39.

LaKo adījumi, SIA

Dažāda veida adījumi – vestes, tunikas, kleitas, kostīmi, džemperi, šalles, jakas, bolero, pančo u.c.

Skolas iela 4b, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Ozolnieku novads, tālr.: 29629773, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. www.knittingfashion.lv

40.

LATONIKS, SIA

Piena pārstrāde, saldējuma un siera ražošana

Akmeņu ceļš 6, Raubēni, Ozolnieku nov., Cenu pag., LV-3002, tālr.: 29132917

41.

LATURSUS, SIA

Autobusu tirdzniecība, remonts, apkope, kravu pārvadājumi pa autoceļiem

Rubeņu ceļš 60, Raubēni, Cenu pagasts, Ozolnieku novads, LV–3002, tālr.: 63026303, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.  

http://isuzubus.lv/ 

42.

Latvijas lauku konsultāciju un izglītības centrs, SIA

Uzņēmums nodrošina pakalpojumus:                                                                                                                                                                          1. Augkopībā - konsultācijas un plānu izstrāde saimniecībām, bioloģiskā lauksaimniecība, projektu vadība, publikācijas un izdevumu materiāli, ražas prognozēšana.
2. Ekonomikā - projektu izstrāde ES fondu atbalsta saņemšanai, biznesa plānu izstrāde veidojot jaunu uzņēmumu vai plānojot esošā attīstību, kredītpieteikumi aizņēmumu saņemšanai no bankām.
3. Grāmatvedībā - grāmatvedības kārtošana, konsultācijas grāmatvedības un nodokļu jautājumos.
4. Lauku attīstībā - konsultatīvais atbalsts lauku uzņēmējiem – uzņēmējdarbības uzsākšanai un attīstībai, konsultatīvais un informatīvais atbalsts lauku jauniešiem uzņēmējdarbības veicināšanai, lauku iedzīvotāju un uzņēmēju informēšana – semināri, informatīvie izdevumi.
5. Lopkopībā - konsultācijas un speciālistu apmācības piena lopu ēdināšanā, piena un gaļas lopu ģenētikā, veterinārmedicīnā, lopkopības mītņošanā, piena kvalitātē, ES un Latvijas likumdošanā saistībā ar nozari.
6. Mežsaimniecībā – meža apsaimniekošanas pakalpojumi, mežsaimnieciskie darbi, ES atbalsta projektu sagatavošana.
7. Tālākizglītībā - profesionālie zināšanu kursi lauksaimniekiem, izglītība visiem interesentiem u.c.

Rīgas ielā 34, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.:63050220,

www.llkc.lv

43.

Laumiņas akadēmija, SIA

Bērnu ballīšu organizēšana, telpas bērnu ballītēm, nodarbības bērniem (angļu valoda, estētikas skoliņa, bēbīšu skoliņa, attīstošās nodarbības bērniem u.c.)

Rīgas 29, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 27590978, 29484142, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. www.lauminasakademija.lv

44.

LIVISGO, SIA

Starptautisko pārvadājumu uzņēmums, kas piegādā mazākus un lielākus sūtījumus uz dažādām Eiropas valstīm. LivisGo piedāvā: pasažieru sīkpaku, mēbeļu, lielas un mazas sadzīves tehnikas, velosipēdu, mopēdu, motorolleru uc. pārvadājumus, mikroautobusa īri ar šoferi.

Tālr.: 27868929, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. www.livisgo.lv

45.

LĪCĪŠI Ltd

Kazu audzēšanas un kazas piena produktu ražošanas, bioloģiskās piena produktu pārstrādes uzņēmums. Ciemos tiek gaidītas gan tūristu grupas, gan ģimenes, kuras vēlas jauki pavadīt brīvdienu, jo saimniecībā ir iespēja apskatīt 100 kaziņas un āzīšus (un ne tikai!), kā arī kazu piena pārstrādes cehu, kā arī iespēja pagaršot kazas pienu un sierus, noīrēt pirtiņu.

Tālr.: 26537993, 63050196, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.licisi.lv

46.

MAURIŅŠ, SIA

Uzņēmums ir viens no lielākajiem dārza preču vairumtirgotājiem Latvijā. Gan vairumtirdziecībā, gan mazumtirdzniecībā piedāvā arī vīnus no Vācijas, sieviešu zeķes un zeķubikses, Lina apģērbu, vintidža stila mīļlietiņas, stikla vāzes, elegantu bižutēriju, kosmētiku bez parabēniem. Uzņemums arī ražo lina izstrādājumus.

Rīgas iela 20 Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.:29493066, www.maurins.lv

47.

Metālkalējs, SIA

Uzņēmums nodarbojas ar metāla kalšanu, konstruktīvo un dekoratīvo metālizstrādājumu ražošanu. Ražo vārtus, nožogojumus, balkonu margas, parastās un vītņu trepes un to margas, svečturus un karogu turētājus, kā arī kamīnu piederumus un citus dekoratīvos metālizstrādājumus

Tālr.:25137050, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. www.metalkalejs.lv

48.

Mežrozīte, SIA

 Ķīmisko vielu un ķīmisko produktu ražošana, degvielas, biodegvielas un naftas produktu ieguve, pārstrāde, naftas pārstrādes produktu ražošana

 Iecavas iela 1, Brankas, Cenu pag., Ozolnieku nov., tālr.: 63057705, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , http://www.mezrozite.lv

49.

Miķeļa alus darītava, SIA

Uzņēmums ražo dabīgu alu, ko gatavo, izmantojot klasisko vārīšanas metodi — ar vaļēju raudzēšanu un trīs nedēļu izturēšanu.

 

www.mikelaalus.lv , e-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.
tālr.:20 266 614

 

50.

MONTA LIMO RENT, SIA

Piedāvā limuzīnu un ekskluzīvu auto nomu

Rubeņu ceļš 60, Raubēni, Cenu pag., Ozolnieku nov., LV-3002, tālr.: 27731333, 29497792, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. www.montalimo.lv

51.

NEIJA T, SIA

Uzņēmums nodarbojas ar dažādu motoru remontu, motociklu, to detaļu un piederumu pārdošanu, apkopi un remontu, automobiļu un citu vieglo transportlīdzekļu pārdošanu, pārbūvi, vārstu ligzdu virsmu atjaunošanu, jaudas palielināšanu utt.

Rožu iela 12, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 26551197, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. www.msport.lv 

52.

Nordic Homes, SIA

Uzņēmums ir viens no lielākajiem koka karkasa konstrukciju ražotājiem Baltijā, ražo koka konstrukcijas, moduļus un paneļus

Celtnieku iela 36, Āne, Cenu pagasts, Ozolnieku novads, LV–3043, tālr: 66663041, 26190613, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

http://nordichomes.lv

53.

Pēterkoks, SIA

Uzņēmums nodarbojas ar koka palešu un koka konteineru, kastu ražošanu, piegādi uzņēmumiem. Papildus tam, ka tiek uzpirktas paletes arī no citiem palešu ražotājiem Latvijā, uzņēmumam ir sava ražotne, kurā tiek izgatavotas paletes pēc noteiktiem standartiem.

Krasta iela 1-28, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 63050815, 25664704, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. www.peterkoks.eu

54.

Politempo, SIA

Mūsdienīgas plastmasas taras (mucas, pudeles, kannas, bundžas) ražošana pārtikas un nepārtikas produktu uzglabāšanai un transportēšanai.

Rīgas 38, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 63050333, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. www.politempo.lv

55.

Poliurs, SIA

Uzņēmums pamatdarbību veic divos galvenajos virzienos: 1) rūpnieciski izolētu cauruļvadu ražošana un montāža Izolētas tērauda caurules siltumapgādei: izolētas dubultcaurules, izolētas speciālās caurules, izolēti veidgabali, komplektējošās sastāvdaļas. 2) ūdensvada cauruļu un dažādu profīlveida izstrādājumu ražošana (plastmasas ūdensvada caurules, kabeļu aizsargcaurules, apvalkcaurules izolētām caurulēm, elektrovadošas caurules kalnrūpniecībai, elastīgās elektroizolācijas caurulītes no PVC, dažāda veida stabiņi, plastmasas dziļurbuma caurules).

Saules iela 8, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 63050600, 63026033, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.poliurs.lv

56.

ROTORS, SIA

Uzņēmuma pamatdarbības virzieni ir galdniecības izstrādājumi un 60m3 kaltes pakalpojumi. Uzņēmums specializējies uz dažādu individuālo izstrādājumu izgatavošanu no koka. Pārsvarā tiek izgatavoti logi, paketlogi, durvis, vārti un citi daždažādi izstrādājumi. Izgatavo arī mēbeles no lamināta, masīvkoka un kombinētās (masīvkoks – lamināts).   SIA “ROTORS” ir arī SIA “ROTORS” Mācību centra dibinātājs, kur veic apmācību pamatlīmeņa darba aizsardzības speciālistiem, bīstamo iekārtu apkalpojošajam personālam un citām profesijām.

Saules iela 6, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 29121175,

www.rotors.lv

57.

SANPO izšuvumi

Dekoratīvā mašīnizšūšana, izšūti galdauti, salvetes, individuālu izšūšanas pasūtījumu izpilde

Cenu pagasts, Ozolnieku novads, Tālr.:26525760, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.sanpo.lv
https://www.facebook.com/SANPOizsuvumi/

 

58.

Krown - Zemgale, SIA "Auto elegance"

Visu veidu un gabarītu transporta pretrūsas apstrāde, auto mazgāšana ar rokām, KROWN produkcijas tirdzniecība

Kopiela 1, Ozolnieki, Ozolnieku pag., Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.:29559556, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.   http://krown-zemgale.lv/

59.

Princis, SIA

Zirgkopība, zirgu un zirgu dzimtas dzīvnieku audzēšana, zirgu pansija, apmācība

"Gaiļu stallis", Brankas, Cenu pagasts, Ozolnieku novads, LV-3042, tālr.: 26563936

60.

SKATI-AZ, SIA

Uzņēmums izgatavo dekoratīvus betona blokus žogu stabiem, pasētām un atbalstsienām, kas imitē šķelto laukakmeni, kā arī izgatavo saliekamo vītņveida kāpņu pakāpienus.

Saulgozītes, Cenu pagasts, Ozolnieku novads, tālr.: 63050846, 26350094, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

www.skati.lv

61.

SWC, SIA

Kokapstrāde, zāģēšana, ēvelēšana un impregnēšana, mēbeļu ražošana

"Buļļi", Cenu pag., Ozolnieku nov., LV-3042 tālr.: 27526213, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

62.

TavasRiepas.lv, SIA T-System Tyres

Uzņēmums ir viens no lielākajiem lietotu riepu un disku interneta veikaliem Latvijā, tas sniedz arī riepu servisa pakalpojumus - riepu montāža, balansēšana, labošana utt.

Skolas iela 4, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, LV-3018, tālr.: 26132306, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. www.tavasriepas.lv

63.

telPA, SIA

Cauruļvadu, apkures un gaisa kondicionēšanas iekārtu uzstādīšana, centrālapkures radiatoru un katlu ražošana

Rubeņu ceļš 50B, Raubēni, Cenu pag., Ozolnieku nov., LV-3002, tālr.: 63024463

64.

TERRA PROJECT, SIA

Uzņēmums sniedz apdrošināšanas, grāmatvedības, audita un revīzijas pakalpojumus, konsultē nodokļu jautājumos

Kastaņu iela 20, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, tālr.: 22042304, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.

65.

UZARS, SIA

Uzņēmums piedāvā: bruģēšanu un labiekārtošanas darbus (laukakmeņu, klinkera, betona bruģa ieklāšana stāvlaukumiem, ceļiem, ielām, dārzu celiņiem, trotuāriem un terasēm, kā arī apzaļumošana); grunts izstrādes darbus (grunts rakšana, nomaiņa, laukumu planēšana, grāvju rakšana, to padziļināšana un planēšana); ceļu būvi (asfaltbetona un grants segumu izbūve), transporta pakalpojumi (pašizgāzēji 10-18m3, treilera pakalpojumi)

Krasta iela 9, Ozolnieki, Ozolnieku pagasts, Ozolnieku novads, LV-3018, tālr.: 26308444, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. www.uzars.lv

66.

Viesu nams "Skalbes"

Viesu nams piedāvā saunu, tvaika pirti, džakuzi, numuriņus, zāles īri.

Tālr.: 29103477, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. www.bbbeate.lv

67.

"ASB Fabrika", ZS

Uzņēmumam ir trīs pamatdarbības virzieni: sausās suņu barības ražošana, neproduktīvo mājdzīvnieku barības pārfasēšana, mazumtirdzniecība uzņēmuma veikalos

"Akmenscauna", Sidrabenes pag., Ozolnieku nov., LV-3045, tālr.: 63085488, www.asbfabrika.lv

68.

Zooaprūpes centrs "SVEIKS UN VESELS", SIA

Uzņēmums piedāvā dzīvnieku aprūpes procedūras: ausu tīrīšana, nagu apgriešana, ērču izņemšana, brūču apstrāde, ārstēšanas kursa uzturēšanas procedūras (sistēmas, injekcijas, skalošana, pārsiešana) u.c.; terapiju: dermatoloģiska izmeklēšana, ārstniecība, konsultācijas, vakcinācijas, mikročipi u.c.; ķirurģiju: sterilizācija, kastrācija, brūču un mīksto audu traumu ķirurģija, virsējo audzēju ķirurģija u.c. Uzņēmums arī nodrošina izbraukumus - veterinārārsta mājas vizītes, konsultācijas dzīvnieku aprūpes un veselības jautājumos u.c., kā arī dzīvnieku frizētavas pakalpojumus un zoopreču, barības mazumtirdzniecību.

Meliorācijas iela 2, Ozolnieki, Ozolnieku novads, tālr.:27788278; 26323043, www.ozovet.lv

69.

„PAR DROŠU DARBU", SIA

Darba aizsardzības ārpakalpojumu uzņēmums.

  • Visu darba vides risku novērtējums;
  • Vadības un darbinieku apmācības un instruktāža;
  • Obligātās veselības pārbaudes organizēšana;
  • Nelaimes gadījumu izmeklēšana;
  • Darba aizsardzības koordinators;
  • Darba aizsardzības dokumentu izstrāde;
  • Konsultācijas;
  • Ugunsdrošība;
  • Civilā aizsardzība.

 


Direktore Ilona Žukova,
tālr. 27133040, Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt. , www.pardrosudarbu.lv

 

 

 
     

Pieteikšanās

Lietotāja vārds
Parole
Pieslēgties

Satura meklēšana

augusts, 2020
Pr Ot Tr Ce Pk Se Sv
5
Visi notikumi

Uzņēmumu meklētājs